Samoilovs / Sorokins zaudē un ieņem 17. vietu

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins noslēguši dalību Polijas pilsētā Stare Jablonki notiekošajā FIVB ''Grand Slam'' sērijas turnīrā. 1/16 fināla spēlē latvieši ar 1:2 piekāpās Čehijas duetam Benešam / Kubalam.

Jau ziņojām, ka, pateicoties uzvarai apakšgrupu turnīra spēlē pār Austrijas duetu Dopleru / Meliceru, Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins nodrošināja sev vietu 1/16 finālā.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Latvijas duetam bija jāspēlē ar čehiem Benešu / Kubalu, kuri pamatturnīrā ir izsēti ar 23. numuru. Pirmo setu ar 21:16 uzvarēja čehi, bet otrajā Samoilovs un Sorokins spēja revanšēties - 21:17.

Izšķirošo setu labāk iesāka čehi, iegūstot trīs punktu pārsvaru (6:3), tomēr šajā brīdī viens no Čehijas dueta spēlētājiem atsvaidzināja vakar gūto savainojumu un pieprasīja medicīnisko pārtraukumu. Pēc šī pārtraukuma latvieši spēja rezultātu izlīdzināt (9:9), tomēr pie rezultāta 10:10 piecu punktu izrāvienu veica Benešs / Kubala, uzvarot trešo setu ar 15:10.

Par izcīnīto 17. vietu Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins saņems 5 100 ASV dolāru lielu prēmiju, kā arī 160 reitinga punktus.