Ziemas sports

25.nov 2017
Vācijas trasē Vinterbergā noslēgušās otrā Pasaules kausa posma sacensības kamaniņu sportā divniekiem. Atkal uzvarēja vācieši Toni Egerts un Saša Benekens, kuri triumfēja arī pagājušās sezonas kopvērtējumā, bet labākie no Latvijas bija brāļi Andris un Juris Šici, kuri ieņēma sesto vietu.
25.nov 2017
Latvijas bobsleja divnieku ekipāža Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens šonakt Pasaules kausa posmā Vistlerā ieguva trešo vietu, vien 0.09 sekundes atpaliekot no uzvarētājiem Krisa Springa un Nevila Raita. Oskara Ķibermaņa ekipāža ieguva desmito vietu, bet Uģa Žaļima ekipāža ierindojās 19. pozīcijā.
24.nov 2017
Šodien Kanādā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas 3.posmā skeletonā sievietēm Latvijas sportiste Lelde Priedulēna uzrādījusi sezonas labāko rezultātu, vēsta "bobslejs.lv".
22.nov 2017
"Bija grūti atrasties un startēt kopā ar sportistu, uz kuru krīt tik smaga aizdomu ēna," pēc Starptautiskās olimpiskās komitejas pieņemtā lēmuma par dopinga lietošanu atņemt Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīto pirmo vietu krievu sportistam Aleksandram Tretjakovam portālam Sportacentrs.com sacīja Martins Dukurs.
22.nov 2017
Ja Latvijas skeletonists Martins Dukurs tiks oficiāli apstiprināts par olimpisko čempionu, bet Tomass Dukurs tiks pie bronzas, valsts no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem viņiem varētu izmaksāt prēmiju starpību, trešdien žurnālistiem teica Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Edgars Severs.
22.nov 2017
LMT Viedtelevīzija piedāvā sarunu ar Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretātu Zinti Ekmani pēc priecīgās ziņas saņemšanas par Martina Dukura šodien iegūto olimpiskā čempiona titulu Soču Olimpiskajās spēlēs.
22.nov 2017
Starptautiskā olimpiskā komiteja pieņēmusi lēmumu par dopinga lietošanu Soču olimpisko spēļu laikā sodīt zelta medaļas ieguvēju Aleksandru Tretjakovu un trīs Krievijas skeletonistes.Tretjakovam uz mūžu aizliegts piedalīties olimpiskajās spēlēs.
17.nov 2017
Šovakar Amerikas Savienotajās Valstīs, Pārksitijas trasē, tiks aizvadīts Pasaules kausa otrais posms bobslejā. Pirmoreiz trasē dosies četrinieki, jo pirms nedēļas Leikpleisidā bija neatbilstoši laika apstākļi.
10.nov 2017
Leikplesidā, ASV noslēdzies PK 2. posms bobslejā divniekiem. Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis izcīnija 8. vietu, Oskars Melbārdis/Raivis Zīrups pacēlās uz 11. vietu, savukārt Uģis Žaļims/Dāvis Spriņgis - uz 15. Pirmoreiz karjerā par PK sacensību uzvarētāju kļuva mājnieks Kodijs Beskjū.
10.nov 2017
Leikplesidā, ASV risinās Pasaules kausa 2. posma sacensības bobslejā divnieku ekipāžām. Pēc pirmā brauciena Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis ieņem devīto vietu, Oskars Melbārdis un Raivis Zīrups - 16., savukārt nākamie, proti, 17. ir Uģis Žaļims un Dāvis Spriņģis.
10.nov 2017
Martins Dukurs sezonu sāk ar zelta godalgu. Abos braucienos pasaulē labākais skeletonists palika nepārspēts Leikplesidas trasē ASV, kur šodien notika Pasaules kausa izcīņas 1.posms skeletonā vīriešiem. Viņa brālis Tomass Dukurs izcīnīja 6.vietu, vēsta "bobslejs.lv".
10.nov 2017
Noslēdzies pirmais Pasaules kausa posms bobslejā divniekiem. Leikplesidas trasē ASV augstāko vietu no latviešiem ieņēma Oskars Ķibermanis, kuram astotā vieta, Oskars Melbārdis finišēja 14., savukārt Uģim Žaļimam 17. pozīcija. Uzvaru sacensībās izcīnīja vācieša Niko Valtera divnieks.
9.nov 2017
Leikplesidas trasē ASV sācies pirmais Pasaules kausa posms bobslejā divniekiem. Pēc pirmā sacensību brauciena septīto pozīciju ieņem Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis, 11. vietu - Oskars Melbārdis/Daumants Dreiškens, savukārt Uģim Žaļimam/Intaram Dambim dalīta 15.-17. pozīcija.
18.okt 2017
36 gadus vecais skeletonists Tomass Dukurs sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja par šīs vasaras veselības likstām, kas apdraudējušas viņa startu olimpiskajā sezonā, rehabilitācijas periodu un vēlmi atkost Phjončhanas trases sarežģītāko vietu.
30.jun 2017
No 35 sportistiem, kurus pastiprinātām dopinga pārbaudēm olimpiskajā sezonā izvirzījusi Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF), atrodami septiņi Latvijas pārstāvji - Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Lelde Priedulēna, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis, Daumants Dreiškens un Matīss Miknis. Bet stāsts nav par to, kuri sportisti ir šajā sarakstā, bet gan par tiem, kuru tur nav.
7.mai 2017
ASV Olimpiskā komiteja apstiprinājusi sēru vēstis, ka olimpiskais čempions un pasaules čempions bobslejā Stīvens Holkombs miris. Viņš aizgājis mūžībā 37 gadu vecumā.
11.mar 2017
Latvijas izlases ziemas orientierists Raivo Kivlenieks dalību Pasaules čempionāta ziemas orientēšanās sportā garajā distancē šodien noslēdzis 12. vietā, kas ir augstākais Latvijas ziemas izlases sportistu sniegums starptautiskajos čempionātos.
11.mar 2017
Kontiolahti trasē Somijā noslēgušās iedzīšanas sacensības biatlonā vīriešiem. Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēdējā šaušanā pieļāva trīs kļūdas un atkāpās uz devīto vietu, bet uzvarēja perfekti šāvušais vācietis Arnds Paifers, kurš finiša spurtā par 0,3 sekundēm apsteidza austrieti Simonu Ederu.
24.feb 2017
Teicamu pirmo dienu pasaules čempionātā Kēnigszē aizvadīja latviešu cerība Martins Dukurs, kurš pēdējos piecos pasaules čempionātos izcīnījas četras zelta un vienu sudraba medaļu. Martins Dukurs savu tuvāko sekotāju Ņikitu Tregubovu no Krievijas pēc diviem braucieniem apsteidz par 0,76 sekundēm, bet Tomass Dukurs ieņem astoto pozīciju.
11.feb 2017
Šodien pasaules čempionātā biatlonā Hohfilcenē (Austrija) aizvadīts 10 kilometru sprints. Mūsu līderis Andrejs Rastorgujevs ārkārtīgi neveiksmīgi šāva guļus (2/5) un ieņēma 57. vietu. Par pasaules čempionu negaidīti kļuva vācietis Benedikts Dolls, kurš par 0.7 sekundēm pārspēja Juhannesu Bē.
11.feb 2017
Sestdien Hohfilcenē (Austrija) ar 10 kilometru sprinta sacensībām vīriešiem turpināsies 2017. gada pasaules čempionāts biatlonā. Sprintā startēs Ilmārs Bricis (54.), Aleksandrs Patrijuks (61.) un Andrejs Rastorgujevs (93.). Sacensību sākums plkst. 15:45 pēc Latvijas laika. Svētdien norisināsies iedzīšanas sacensības gan sievietēm, gan vīriešiem.
10.feb 2017
Piektdien Hohfilcenē (Austrija) ar 7.5 kilometru sprinta sacensībām sievietēm turpināsies 2017. gada pasaules čempionāts biatlonā. Sacensību sākums plkst. 15:45 pēc Latvijas laika. Baibai Bendikai šoreiz septītais starta numurs, Žannai Juškānei 38. Sprinta sacensības vīriešiem norisināsies sestdien.