Ziemas sports

16.dec 2013
Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis sarunā ar laikrakstu "Diena" atklāj, ka Oskaram Ķibermanis un Raivis Broks divās sacensībās Laikplesidā nevarēja startēt dēļ smadzeņu satricinājuma. Šobrīd sākušās ziemas brīvdienas, līdz ar to ir laiks veseļoties.
15.dec 2013
Leikplesidas trasē ASV šodien turpinās Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā. Sacensību programmu noslēdz bobsleja četrinieku sacensības.
15.dec 2013
Pārksitijas trasē, Amerikas Savienotajās Valstīs, ir noslēgušās Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensības kamaniņu sportā. Latvijas izlase komandu stafetē palika septītajā vietā, bet vīriešu konkurencē Mārtiņš Rubenis ieņēma 13. vietu.
15.dec 2013
Latvijas skeletona izlases galvenais trenerim Dainim Dukuram ir radušās aizdomas par iespējamu krāpniecību Pasaules kausa posmā Leikplesidā, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas mājaslapa.
13.dec 2013
Leikplesidas trasē Pasaules kausa skeletonā trešajā posmā pēc pirmā brauciena viens otram blakus kopvērtējumā nokļuvuši Tomass un Martins Dukuri, kuri ieņem attiecīgi piekto un sesto vietu.
13.dec 2013
Leikplesidā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas trešā posma divnieku sacensībās ļoti pārliecionoši uzvarēja mājinieka amerikāņa Holkomba ekipāža.
8.dec 2013
Ar 12.5 kilometru iedzīšanu vīriešiem šodien noslēdzās Pasaules kausa izcīņas 2. posms Hohfilcenē. Uzvaru izcīnīja Martēns Furkads, bet mūsu Andrejs Rastorgujevs, startējis no 26. pozīcijas, kļūdījās tikai pēdējā šāvienā (19/20) un izcīnīja ļoti augsto 9. vietu.
7.dec 2013
Pārksitijā Pasaules kausa izcīņas 2. posmā bobslejā uzvarēja amerikānis Stīvens Holkombs, savukārt Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa vadītās ekipāžas iekļuva sešiniekā - attiecīgi 4. un 6. vietā.
7.dec 2013
Pārksitijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas 2. posma pirmajā braucienā bobslejā labāko laiku uzrādīja uzreiz trīs ekipāžas, savukārt Oskara Melbārža komanda, uzrādot labāko starta laiku, ieņēma 6. vietu. Otrs mūsu četrinieks ar pilotu Oskaru Ķibermani atrodas turpat blakus - 8. pozīcijā.
6.dec 2013
ASV pilsētā Pārksitijā šodien startē Pasaules kausa izcīņas otrais posms bobslejā un skeletonā.
6.dec 2013
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Pārksitijas trasē ASV atrodas līderpozīcijā pēc Pasaules kausa skeletonā otrā posma pirmā brauciena.
1.dec 2013
Latvijas kamaniņu braukšanas izlase svētdien izcīnīja ceturto vietu Vinterbergas trasē Vācijā notikušā Pasaules kausa izcīņas trešā posma stafetes sacensībās.
1.dec 2013
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien izcīnīja astoto vietu Vinterbergas trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā.
30.nov 2013
Kanādas pilsētā Kalgari sākusies Pasaules kausa izcīņas sezona skeletonā. Vīriešu konkurencē divu braucienu summā pārliecinoši triumfēja Martins Dukurs, kamēr viņa brālis Tomass Dukurs ieņēma 4. vietu.
29.nov 2013
Kanādas pilsētā Kalgari sākusies Pasaules kausa izcīņas sezona skeletonā. Vīriešu konkurencē pēc pirmā brauciena vadībā ir pēdējo četru gadu Pasaules kausa ieguvējs Martins Dukurs, kurš tuvāko sāncensi Aleksandru Tretjakovu apsteidz par 23 sekunes simtdaļām. Tomass Dukurs ieņem dalītu piekto vietu.
29.nov 2013
Pēc mazliet vairāk nekā diviem mēnešiem Sočos sāksies ziemas olimpiāde. Latvijas hokeja izlasei uzvarot kvalifikācijas turnīrā un iegūstot ceļazīmi uz Sočiem, daudzi Latvijas hokeja atbalstītāji pauda vēlēšanos doties uz olimpiādi, lai vērotu mūsu sportistus klātienē. Diemžēl realitātē līdzjutēju skaits varētu sasniegt labi ja pāris simtus, ja ne pat desmitus.
24.nov 2013
Latvijas kamaniņu braucēju divnieks Andris un Juris Šici svētdien izcīnīja septīto vietu Īglsas trasē Austrijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā.
17.nov 2013
Lillehammerē (Norvēģija) Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās kamaniņu sportā vīriešiem uzvaru izcīnīja Itālijas sportists Dominiks Fišnallers. Mārtiņš Rubenis sezonu sāka ar astoto vietu, bet iepriecināt spēja Kristaps Mauriņš, kuram 13. rezultāts. Tikmēr Inārs Kivlenieks samierinājās ar 18. vietu.
16.nov 2013
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien pēc veiksmīga otrā brauciena izcīnīja augsto ceturto vietu sezonas pirmajā Pasaules kausa posmā Norvēģijā, bet jaunajai Ullai Zirnei 14.pozīcija.
15.nov 2013
Latviešu ātrslidotājs Haralds Silovs piektdien jaunās sezonas otrajā Pasaules kausa posmā ar jaunu Latvijas rekordu izcīnīja uzvaru 1500 metru distances B grupā.
13.nov 2013
Nākamā gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs būs stingrāka dopinga kontrole, otrdien paziņojusi Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK).
26.sep 2013
Līdz Soču Ziemas Olimpisko spēļu sākumam atlikušas 134 dienas. Latviju šajā lielākajā ziemas sporta veidu forumā pārstāvēs aptuveni 50 sportisti, un viens no viņiem būs pieredzējušais kamaniņbraucējs Mārtiņš Rubenis, kurš 2006.gadā Turīnā izcīnīja bronzas medaļu. Rubenis pašlaik cītīgi gatavojas olimpiskajai sezonai, lai, iespējams, atkārtotu pirms septiņiem gadiem sasniegto rezultātu.