Ziemas sports

8.aug 2013
Par šī gada vienu no lielākajām aktualitātēm nenoliedzami kļuvis Intars Busulis ar „Abonementa orķestri”, kura rindās ir teju viss latvju mūzikas zieds: Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Mārcis Auziņš, Kaspars Grigalis, Gints Pabērzs, Andris Grunte, Edvīns Ozols un Raivis Māgurs (pēdējie divi ir nedaudz mazāk zināmi).
17.mar 2013
Šodien Hantimansijskā (Krievija) noslēgsies Pasaules kausa izcīņas finālposma sacensības biatlonā. Vispirms risināsies 12.5 kilometru masu starts sievietēm (sacensību sākums plkst. 11:30 pēc Latvijas laika), bet sezona noslēgsies ar 15 km masu startu vīriešiem (14:30 pēc Latvijas laika). Latvijas biatlonistiem Pasaules kausa izcīņas sezona jau noslēgusies.
10.mar 2013
Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma, kura sestdien paziņoja par sportistes karjeras beigām, sarunā ar portālu Sportacentrs.com komentēja savu lēmumu, norādot, ka tas šajā brīdī bija vispareizākais.
9.mar 2013
Šodien Sočos (Krievija) Pasaules kausa izcīņas 8. posma sacensībās biatlonā 10 kilometru sprintā vīriešiem uzvaru izcīnīja Martēns Furkads (Francija), kurš šāva nekļūdīgi. Andrejs Rastorgujevs šaušanā kļūdījās vienreiz un izcīnīja 16. vietu. Artūrs Koļesņikovs ieņēma 97. vietu, Krišjānis Meirāns - 100.
7.mar 2013
Šodien ar 20 kilometru individuālo distanci vīrieši uzsāka Pasaules kausa posmu Sočos. Fantastisku sniegumu demonstrēja Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš palika uzreiz aiz goda pjedestāla - ceturtajā vietā, kas, protams, ir Rastorgujeva augstākā vieta viņa karjerā. Uzvaru izrāva francūzis Martēns Furkads, bet vēl labāko trijniekā tika Andreass Birnbahers un Serhijs Semenovs.
3.mar 2013
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs šodien Vācijas pilsētā Erfurtā izcīnīja otro 1500 metru distances A jeb spēcīgākajā grupā, atkārtojot savu līdz šim lielāko panākumu ātrslidotāja karjerā.
1.mar 2013
Latvijas biatloniste Žanna Juškāne šodien izcīnījusi 43. vietu sprinta sacensībās Pasaules kausa posmā Holmenkollenā, sasniedzot savu līdz šim labāko rezultātu karjerā, kā arī kvalificējoties iedzīšanas sacensībām. Uzvaru sprintā svinēja norvēģiete Tora Bergere.
24.feb 2013
Šodien Soču olimpiskajā trasē notika kamaniņu sporta sacensības vīriešiem. Pēc pirmā brauciena sensacionālā vadībā atradās Mārtiņš Rubenis, kurš gan beigās noslīdēja uz piekto pozīciju. Kristaps Mauriņš no tikpat iespaidīgās sestās vietas nokrita uz 20.vietu, bet Inārs Kivlenieks, kurš pirmajā braucienā uzstādīja starta rekordu, no 15.pozīcijas pakāpās uz 13. Uzvarēja vācietis Andi Langenhans.
22.feb 2013
Četrkārtējo Pasaules kausa skeletonā ieguvēju Martinu Dukuru un viņa brāli Tomasu Dukuru, kurš 2013. gadā Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, atgriežoties no pēdējā Pasaules kausa posma Sočos, 21. februārī oficiālā "Subaru" automobiļu pārstāvja salonā sagaidīja pārsteigums. Latvijas un pasaules vadošo skeletonistu rīcībā tika nodota jauna automašīna no pasaulē vadošā pilnpiedziņas automašīnu ražotāja.
21.feb 2013
Šodien Pasaules čempionātā slēpošanā Itālijas pilsētā Valdifiemmi norisinājās sacensības sprintā. Vīriešu konkurencē par pasaules čempionu kļuva Krievijas pārstāvis Ņikita Krjukovs, bet sieviešu vidū ātrākā izrādījās Marita Bjergena no Norvēģijas. No Latvijas sportistiem visaugstākās vietas ieņēma Inga Dauškāne (71. vieta) un Pāvels Ribakovs (84.vieta).
18.feb 2013
Šovakar starptautiskajā lidostā "Rīga" svinīgi pārrodamies Latvijā tiks sagaidīta Latvijas bobsleja komanda.
17.feb 2013
Jau vēstīts, ka lieliski sezonu šodien noslēdza Latvijas bobslejisti. Oskara Melbārža pilotētais četrinieks triumfēja olimpiskajā Soču trasē, kur jau pēc mazāk kā gada risināsies četrgades svarīgākais ziemas sporta notikums, bet Oskars Ķibermanis izcīnīja augsto 12. vietu. Pēc sacensībām iespaidos par tām dalījās gan izlases treneris Sandis Prūsis, gan arī Melbārdis.
17.feb 2013
Pasaules kausa bobslejā pēdējā posmā Soču trasē Oskara Melbārža četrinieks izcīnīja pirmo vietu, noslēdzot sezonu ar fantastisku uzvaru trasē, kurā jau pēc nepilna gada risināsies olimpiskās spēles. Oskara Ķibermaņa četrinieks pirmajā braucienā uzrādīja augsto desmito ātrāko laiku, bet pēc otrā noslīdēja uz 12. pozīciju.
16.feb 2013
Krievu bobsleja pilots Aleksandrs Zubkovs, kurš šodien notikušajās divnieku sacensībās Sočos palika ceturtajā vietā, savās neveiksmēs vaino trases meistarus no Latvijas.
16.feb 2013
Pasaules kausa bobslejā pēdējā posmā Soču trasē Oskara Melbārža divnieks ieņēma trešo vietu, otro reizi sezonā kāpjot uz goda pjedestāla.
12.feb 2013
Šonedēļ Sočos, Krievijā, tiks aizvadīts pēdējais Pasaules kausa posms skeletonā. Kā portālam Sportacentrs.com pastāstīja Dainis Dukurs, trases kvalitāte esot bijusi ļoti slikta un valstu federācijas pat esot apsvērušas iespēju nepiedalīties posmā - tas organizatorus esot piespiedis piekāpties un sākt kaut ko darīt.
10.feb 2013
Šajā nedēļas nogalē Vācijā (Inzelā) risinās Pasaules kausa posms ātrslidošanā. Latvijas pārstāvis Haralds Silovs šodien uzrādījis absolūti ātrāko laiku 1500 metru distancē, triumfējot B grupas sacensībās. Nākamajā PK posmā tas viņam ļaus startēt jau A grupā.
3.feb 2013
Sanktmoricā noslēdzies pasaules čempionāts bobslejā, četrinieku ekipāžām, kurā Latvijas pirmā ekipāža ar pilotu Oskaru Melbārdi ieņēma devīto vietu, bet Oskars Ķibermanis palika 16. vietā.
3.feb 2013
Vistlerā (Kanāda) pasaules čempionāts kamaniņu sportā noslēdzies ar komandu stafeti, kurā uzvaru izcīnīja Vācijas kamaniņu sportisti. Latvijas komanda, kuras sastāvā startēja Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks, Andris Šics / Juris Šics, izcīnīja trešo vietu.
2.feb 2013
Šodien Šveices pilsētā Sanktmoricā tiek aizvadīti izšķirošie braucieni pasaules čempionātā skeletonā. Martins Dukurs veica teicamu ceturto braucienu, taču mazliet pietrūka, lai tiktu pie kārtējā titula - 0.03 sekundes tika zaudētas krievam Aleksandram Tretjakovam. Tomass Dukurs ieņēma astoto vietu.
2.feb 2013
Šodien Šveices pilsētā Sanktmoricā tiek aizvadīti izšķirošie braucieni pasaules čempionātā skeletonā.
2.feb 2013
Pasaules čempionātā Sanktmoricā, Šveicē, šodien pirmos divus braucienus aizvadīja bobsleja četrinieku ekipāžas. Oskara Melbārža ekipāža pēc neveiksmīga otrā brauciena ieņem 11. vietu, bet Oskara Ķibermaņa ekipāža šobrīd ir 14. vietā.