Ziemas sports

17.dec 2011
Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā bobslejā, kas norisinās Vinterbergas trasē Vācijā, divnieku sacensībās Latvijas ekipāža Oskars Melbārdis / Daumants Dreiškens aizvadīja teju nevainojamu otro braucienu, atkārtojot trases starta rekordu un ieņemot trešo vietu.
17.dec 2011
Martins Dukurs sestdien Vinterbergas trasē, Vācijā, sarežģītos laika apstākļos, kad braucēju startu apgrūtināja sniegputenis un piesnigusī trase, uzvarēja arī trešajā sezonas Pasaules kausa (PK) posmā, informē organizatori.
16.dec 2011
Šīs nedēļas nogalē – 17. un 18. decembrī – Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē notiks divi Starpkontinentālās kausa izcīņas skeletonā posmi, kurā plānota ap 40 sportistu dalība, pārstāvot gandrīz 15 pasaules valstis, informēja Siguldas Bobsleja trases direktors un skeletonistu treneris Dainis Dukurs.
16.dec 2011
Pasaules kausa 3. posmā skeletonā, kas šajā nedēļas nogalē diezgan sliktos laika apstākļos risinās Vācijas pilsētas Vinterbergas trasē, vienīgajā kvalifikācijas braucienā uzvaru svinēja pasaules un Eiropas čempions Martins Dukurs, bet brālis Tomass Dukurs ieņēma trešo vietu.
15.dec 2011
Šonedēļ ir noslēgušās atlases sacensības uz Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēm arī Latvijas jaunajiem kalnu slēpotājiem. Ceļazīmi uz šīm Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm izcīnīja Agnese Āboltiņa un Miks Zvejnieks, informē Latvijas Slēpošanas savienības preses sekretārs Ivars Bācis.
14.dec 2011
Latvijas biatlona izlases galvenais treneris Intars Berkulis sarunā ar portālu Sportacentrs.com novērtēja latviešu veikumu pirmajos divus Pasaules kausa posmos, kā arī atklāja, ka trešajā startēs tēvs un meita – Ilmārs un Anete Briči.
13.dec 2011
Apmēram 40 sportistu no vismaz 13 valstīm nedēļas nogalē Siguldā aizvadīs divas sacensības Starpkontinentālā kausa izcīņā, kas pasaulē ir otrs augstākais līmenis skeletonā.
11.dec 2011
Šodien Francijas trasē Laplaņā risinājās Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensības bobslejā četrinieku ekipāžām. Edgara Maskalāna un Oskara Melbārža pilotētie bobi divu braucienu summā ierindojās attiecīgi astotajā un desmitajā vietā. Uzvaru posmā svinēja Manuela Mahatas pilotētais četrinieks, bet uz goda pjedestāla tikai vācieši.
10.dec 2011
Šodien Francijas trasē Laplaņā risinājās Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensības bobslejā divnieku ekipāžām. Mūsu ekipāža Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens otrajā braucienā sasniedza starta rekordu un divu braucienu summā tika pirmajā desmitniekā.
10.dec 2011
Visi Latvijas kamaniņu braucēji, kuri ceturtdienas naktī startēja Nāciju kausa sacensībās Vistleras trasē Kanādā, kvalificējušies Pasaules kausa (PK) sacīkstēm. Tādējādi otrajā šīs sezonas PK posmā Latviju pārstāvēs seši sportisti.
9.dec 2011
Pasaules kausa (PK) otrā posma sacensībās skeletonā, kas šodien notika Laplaņā (Francija), dubultuzvaru izcīnījuši brāļi Dukuri, Martinam pārspējot Tomasu. Trešo vietu izcīnīja Krievijas sportists Aleksandrs Tretjakovs.
7.dec 2011
Latvijas Nacionālā sporta padome (LNSP) par izciliem sasniegumiem sportistiem piešķīrusi 222 500 latu, no kuriem lielāko balvu – 20 000 latu – saņems Martins Dukurs par uzvaru pasaules čempionātā (PČ) skeletonā.
6.dec 2011
16. decembrī Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā notiks franču renesanses ansambļa Doulce Mémoire koncerts. Ziemas saulgriežu ieskaņā kopā ar JVLMA jaukto kori tiks atskaņota 17.gadsimta Ziemassvētku garīgo madrigālu programma „Romas Ziemassvētki. 1619.gads”.
4.dec 2011
1.decembrī sportiskajā Ozolnieku ciematā notiks vietējā skrējēju kluba rīkotais nu jau trešais Ziemas skrējiens, kas Latvijā katru gadu ir vienas no pēdējām skriešanas sacensībām un ko iemīļojuši garo distanču cienītāji no visas valsts.
4.dec 2011
Šodien PK bobslejā četrinieku sacensībās Īglsā Edgara Maskalāna četrinieks ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Raivi Broku un Intaru Dambi ieņēma piekto.
3.dec 2011
Martins Dukurs uzvarēja, bet Tomass Dukurs bija trešais Pasaules kausa (PK) pirmajā posmā skeletonā, kas sestdien notika Īglsas trasē Austrijā.
1.dec 2011
Īglsas trasē Austrijā aizvadītas vairākas treniņu sesijas, gatavojoties Pasaules kausa izcīņas pirmajam posmam bobslejā un skeletonā, kas notiks šīs nedēļas nogalē. Ar labiem rezultātiem atzīmējušies Latvijas sportisti.
27.nov 2011
Vācijas pilsētiņas Kēnigzes bobsleja trasē svētdien Eiropas kausa posmā uzvaru izcīnīja Latvijas ekipāža Edgars Maskalāns, Daumants Dreiškens, Raivis Broks un Intars Dambis, bet līdz Latvijas dubultuzvarai pietrūka vien četru sekundes simtdaļu - Oskara Melbārža četrinieks finišēja trešais.
26.nov 2011
Lielisku sniegumu sestdien Vinterbergas trasē Vācijā nodemonstrēja Latvijas bobsleja junioru divnieks Oskars Kibermanis /Elviss Kamšs, kuri izcīnīja uzvaru divu braucienu summā Jaunatnes olimpisko spēļu 3. kvalifikācijas sacensībās.
26.nov 2011
Eiropas kausa izcīņas ceturtajā posmā bobslejā divniekiem Kēnigzē trasē Vācijā triumfējis Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreikšenu. Mūsējie bija ātrākie abos braucienos, izgriežot pogas visiem konkurentiem.
19.nov 2011
Īglases trasē Austrijā notikušajā Eiropas kausa pirmajā posmā bobslejā sestdien trešo vietu izcīnīja Oskars Melbārdis ar stūmējiem Raivi Voitkunu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu, savukārt Edgara Maskalāna četrinieks palika uzreiz aiz godalgoto trijnieka.
2.nov 2011
Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, kas notiks pirmo reizi un janvārī risināsies Insbrukā, Latviju varētu pārstāvēt 17 sportistu, aģentūru BNS informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Ilze Āķe-Vīksne.