Ziemas sports

16.jan 2012
Ziemas sala un sniega trūkuma dēļ apdraudēta divu Eiropas kausa posmu snovbordkrosā norise Cēsu tuvumā esošajā slēpošanas un atpūtas parkā „Ozolkalns”. Sacensību norise ir paredzēta šī gada 28. un 29. janvārī.
15.jan 2012
Jaunais Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis šodien Insbrukā notiekošajās pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu. Vēl viens Latvijas sportists – Rihards Lozbers – sacensībās ieguva 6.vietu 25 dalībnieku konkurencē.
15.jan 2012
Pasaules kausa sacensībās bobslejā Kēnigzē trasē četriniekos Oskara Melbārža četrinieks pēc pirmā brauciena dalīja otro vietu, tomēr neveiksmīgāks otrais brauciens neļāva pozīciju uz goda pjedestāla noturēt - beigās mūsējie ceturtie. Otra Latvijas ekipāža ar pilotu Edgaru Maskalānu palika 11. vietā.
15.jan 2012
Šodien Pasaules kausa izcīņas posmā kamaniņu sportā Vācijas trasē Oberhofā Inārs Kivlenieks izcīnīja 11.vietu, bet par uzvarētāju kļuva vācietis Fēlikss Lohs. Arī pārējās divas vietas uz goda pjedestāla tika Vācijas sportistiem.
14.jan 2012
Šodien pasaules kausa bobslejā Kēnigzes posmā Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu ieņēma devīto vietu, lai arī pēc pirmā brauciena mūsējie bija trešie ar labām cerībām šo vietu saglabāt. Edgars Maskalāns ieņēma 17. vietu, bet Uģis Žaļims palika 21. pozīcijā.
14.jan 2012
Pasaules kausa posmā Oberhofā (Vācijā) šajā nedēļas nogalē risinās kārtējais Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Divnieku sacensībās 13. vietu šodien izcīnījuši brāļi Andris un Juris Šici, bet uzvaru posmā svinējis Vācijas divnieks Tonī Egerts un Saša Benekens.
14.jan 2012
Šodien pasaules kausa bobslejā Kēnigzes posmā Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pēc pirmā brauciena ieņem trešo vietu. Mūsējiem arī labākais laiks startā. Pārējām mūsu ekipāžām tik labi neveicās - Edgars Maskalāns palika 18. pozīcijā un vēl spēja tikt otrajā braucienā, bet Uģim Žaļimam sacensības beigušās ar 21. vietu.
14.jan 2012
Pasaules kausa skeletonā pirmajā braucienā Kēnigzes trasē kopvērtējuma līderis Martins Dukurs pēc rupjas kļūdas otrajā braucienā no otrās vietas atkāpās uz sesto pozīciju, pirmo reizi šosezon nespējot izcīnīt uzvaru. Tomasam Dukuram dalīta septītā pozīcija, bet pārliecinoša uzvara mājiniekam Frankam Rommelam.
14.jan 2012
Pasaules kausa skeletonā pirmajā braucienā Kēnigzes trasē kopvērtējuma līderis Martins Dukurs pēc pirmā brauciena ieņem otro vietu, 0,45 sekundes zaudējot Frankam Rommelam. Otrs Latvijas pārstāvis Tomass Dukurs uzrādīja devīto labāko laiku.
13.jan 2012
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš aizvadītās nedēļas beigās izcīnīja sesto vietu Eiropas daudzcīņas čempionātā portālam Sportacentrs.com pastāstīja, ka sacensības aizvadījis stabili un kopumā uzrādījis labāku rezultātu nekā sākumā bija cerējis.
13.jan 2012
Dalību 8. Pasaules ziemas peldētāju čempionātam, kas no 20.janvāra līdz 22.janvārim notiks Lielupē, pieteikuši vairāk kā 1000 sportistu no 26 valstīm, tai skaitā pat tik eksotiskām zemēm kā Austrālija, Dienvidāfrika, Indija, Botsvāna. Kā parasti viskuplāk pārstāvēta būs ziemas peldēšanas lielvalsts Somija - ar 344 dalībniekiem. Otrajā vietā dalībnieku skaita ziņā ir Latvija - ar 224 ziemas peldētājiem, bet trešajā Krievija - ar 192 pārstāvjiem.
11.jan 2012
Jaunā un talantīgā kamaniņu braucēja Ulla Zirne ir izraudzīta par Latvijas Jaunatnes olimpiskās komandas karognesēju, kas 13.janvāra vakarā nesīs Latvijas karogu Pasaules Jaunatnes Pirmo ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, šodien – 11.janvārī, īsi pirms komandas izlidošanas uz Insbruku, paziņoja Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.
11.jan 2012
10.jan 2012
Jau rīt uz pasaules Jaunatnes Pirmajām ziemas olimpiskajām spēlēm Insbrukā dosies Latvijas Jaunatnes olimpiskā komanda 16 sportistu sastāvā. Rīt pirms izlidošanas arī tiks nosaukts komandas karognesēju, kas 13.janvāra vakarā Jaunatnes Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā nesīs Latvijas karogu.
8.jan 2012
"Sajūtas ir divējādas. No vienas puses, protams, esam gandarīti par šo tomēr augsto vietu. Bet no otras puses – pjedestāls nebija tālu," pēc ceturtās vietas izcīnīšanas Pasaules kausa posmā un Eiropas čempionātā sacīja Latvijas bobsleja pilots Edgars Maskalāns.
8.jan 2012
Vācijas pilsētā Altenbergā notiekošajā Pasaules kausa posmā bobslejā četriniekiem, kas reizē bija arī Eiropas čempionāts, Latvijas ekipāža ar pilotu Edgaru Maskalānu ieņēma ceturto vietu. Oskara Melbārža četrinieks ieņēma septīto pozīciju.
7.jan 2012
Pasaules kausa bobslejā Altenbergas posma sacensībās divniekos (reizē arī Eiropas čempionāts) pēc pirmā brauciena labākais no mūsējiem bija Oskars Melbārdis, kura ekipāžai sestā vieta.
7.jan 2012
Pasaules kausa bobslejā Altenbergas posma sacensībās divniekos (reizē arī Eiropas čempionāts) pēc pirmā brauciena labākais no mūsējiem ir Oskars Melbārdis, kura ekipāžai sestā vieta.
18.dec 2011
Latvijas bobsleja izlases vecākais treneris Sandis Prūsis atzīst, ka Oskara Melbārža četrinieka izcīnītā bronzas medaļa Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā Vinterbergā bija negaidīts, bet ļoti patīkams rezultāts arī pašiem treneriem.
18.dec 2011
Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā, kas norisinās Kanādas pilsētā Kalgari aizvadītajā naktī uzvaru vīru konkurencē svinēja Vācijas sportisti, ieņemot pirmās trīs vietas. Uzvaru svinēja Andī Langenhans, aiz sevis atstājot savus tautiešus Fēliksu Lohu un Davidu Melleru.
18.dec 2011
Šodien PK bobslejā Vinterbergas trasē mūsu ekipāža ar Oskaru Melbārdi, Helviju Lūsi, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu ieņēma trešo vietu - Melbārdis šajā nedēļas nogalē jau otro reizi ieņēma vietu uz goda pjedestāla. Edgara Maskalāna četrinieks otrajā braucienā atguva piecas vietas un beigās bija astotais.
18.dec 2011
Šodien PK bobslejā Vinterbergas trasē mūsu ekipāža ar Oskaru Melbārdi, Helviju Lūsi, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pēc pirmā brauciena ieņem dalīto otro vietu, tikai par 0,01 sekundi atpaliekot no līdera Zubkova. Edgara Maskalāna četrinieks šobrīd 13. pozīcijā.