Ziemas sports

3.mar 2011
4. un 5.martā Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē notiks Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes sacensības kamaniņu sportā, informē Latvijas Olimpiskā komiteja.
3.mar 2011
Krievijas pilsētā Hantimansijskā ar jaukto stafeti šodien startējis 2011. gada pasaules čempionāts biatlonā. Uzvaru stafetē svinēja Norvēģijas biatlonisti, aiz sevis atstājot Vāciju un Franciju. Latvijas kvartets (Madara Līduma, Žanna Juškāne, Ilmārs Bricis, Edgars Piksons) ierindojās 18. vietā, tiekot apdzīta par apli. Čempionāta saimniekiem krieviem sestā vieta.
3.mar 2011
Daudz sagaidītāju, tuvinieki un atbalstītāji, trešdien pulcējās Rīgas lidostā, kur notika Latvijas skeletonista Martina Dukura sagaidīšana. Viņš pagājušajā nedēļā kļuva par pasaules čempionu.
2.mar 2011
Ceturtdien Krievijas pilsētā Hantimansijskā ar jaukto stafeti sāksies 2011. gada pasaules čempionāts biatlonā. Pavisam tiks izcīnīti 11 medaļu komplekti un aizraujošajās biatlona sacensībās piedalīsies arī Latvijas sportisti.
27.feb 2011
Šodien Kēnigzē noslēdzās Pasaules čempionāts bobslejā četrinieku konkurencē. Uzvarēja Vācijas ekipāža ar pilotu Manuelu Mahatu, bet labākais no mūsējiem bija Edgars Maskalāns - viņam 9. vieta. Oskara Melbārža četrinieks ierindojās 15. pozīcijā.
26.feb 2011
Šodien sākas pasaules čempionāta bobslejā četrinieku sacensības, kur par medaļām cīnīsies arī divas Latvijas ekipāžas – Edgara Maskalāna un Oskara Melbārža pilotētie četrinieki.
25.feb 2011
Amatpersonas apsveikušas Martinu Dukuru, kurš piektdien Kēnigszē trasē, Vācijā, kļuva par pasaules čempionu skeletonā.
25.feb 2011
2010. gada Latvijas labākais sportists Martins Dukurs pēc triumfa pasaules čempionātā skeletonā Kēnigzes trasē Vācijā sniedza komentāru portālam Sportacentrs.com, atklājot, ka nav atslābinājies ne brīdi, jo iepriekš guvis mācību...
25.feb 2011
Latvijas skeletonists, Vankūveras olimpisko spēļu vicečempions, divkārtējais Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions Martins Dukurs piektdien pierādīja, ka neapstrīdami ir labākais pasaulē – latvietis četru braucienu summā pasaules čempionātā izcīnīja pārliecinu uzvaru, tuvāko sekotāju apsteidzot par 1.74 sekundēm.
25.feb 2011
Pasaules čempionātā skeletonā, kas norisinās Kēnigzes trasē Vācijā, pārliecinoši pretī pasaules čempiona titulam virzās divkārtējais Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions Martins Dukurs. Trešajā braucienā Dukurs jaunākais bija pārliecinoši ātrākais, triju braucienu summā palielinot savu pārsvaru pār tuvāko sekotāju jau līdz 1.31 sekundei.
24.feb 2011
Pasaules čempionāta skeletonā, kas norisinās Kēnigzes trasē Vācijā, pirmo dienu veiksmīgi aizvadījis divkārtējs Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions Martins Dukurs, kurš pēc diviem aizvadītiem braucieniem no četriem ieņem pārliecinošu pirmo vietu. Viņa brālis Tomass pagaidām ir astotais.
24.feb 2011
Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions skeletonā Martins Dukurs veiksmīgi iesācis pasaules čempionātu Kēnigzes trasē Vācijā. Pēc pirmā brauciena no četriem Dukurs jaunākais izvirzījies līderpozīcijās, bet viņa brālis Tomass pagaidām ir astotais.
21.feb 2011
Ceturto vietu Eiropas biatlona čempionātā Itālijā 20 kilometru distancē šodien izcīnīja latviešu sportists Andrejs Rastorgujevs, kurš jaunajam čempionam Artjomam Primam no Ukrainas zaudēja 55,6 sekundes.
19.feb 2011
Siguldā notiekošajā devītajā Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā vīriešiem Latvijas pārstāvis Mārtiņš Rubenis izcīnījis trešo vietu, sev priekšā palaižot vien itāli Armīnu Cīgeleru un Krievijas pārstāvi Albertu Demčenko.
19.feb 2011
Šodien ar divnieku sacensībām Kēnigzes trasē Vācijā sācies pasaules čempionāts bobslejā. Pēc pirmās dienas diviem braucieniem Oskars Melbārdis / Intars Dambis ieņem devīto vietu, bet Edgars Maskalāns/Daumants Dreiškens ierindojas 16. pozīcijā. Līderpozīcijās atrodas krievs Aleksandrs Zubkovs.
19.feb 2011
Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, kas risinās Siguldas trasē šodien paredzētas divnieku un vīriešu sacensības. Divnieku sacensības jau noslēgušās un Latvijas labākajai ekipāžai brāļiem Andrim un Jurim Šiciem mājas trasē nācies samierināties ar piekto vietu. Uzvaru posmā, ar jaunu trases rekordu, svinēja austriešu brāļi Lingeri.
14.feb 2011
Šīs nedēļas nogalē (sestdien un svētdien) slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” notiks divas gada nozīmīgākās sacensības snovbordā, kurās startēs dalībnieki no Baltijas valstīm.
12.feb 2011
Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma Pasaules kausa izcīņas posmā Paramonovas trasē Krievijā izcīnīja desmito vietu, bet par uzvarētāju kļuva kanādiete Aleksa Goha.
12.feb 2011
Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma Pasaules kausa izcīņas posmā Paramonovas trasē Krievijā pēc pirmā brauciena ieņem desmito vietu, bet līdere ir Vācijas pārstāve Tatjana Hifnere.
12.feb 2011
Pasaules kausa izcīņas posmā Paramonovas trasē Krievijā brāļi Juris un Andris Šici izcīnīja trešo vietu. Par posma uzvarētājiem kļuva austrieši brāļi Anderss un Volfgangs Lingeri.
10.feb 2011
Otrdien ar dāmu supergigantu Vācijas kalnu slēpošanas mekā Garmišpartenkirhenē sākās pasaules čempionāts kalnu slēpošanā, kurā piedalīsies arī Latvijas izlase astoņu sportistu sastāvā. Kā pirmais no mūsējiem startēs Roberts Rode, kurš sestdien piedalīsies nobraucienā, bet pārējie čempionātu uzsāks tikai nākošnedēļ, jo startēs milzu slaloma un slaloma disciplīnās.