Ēriks Strauss / Autori

19.okt 2018
Eirolīgas trešajā spēļu kārtā interesantākajam duelim bija jābūt Pirejās starp vietējo “Oiympiacos” un Milānas “AX Armani” jeb Jāņi Strēlnieks un Timma pret Dairi Bertānu. No gaidītā nebija nekā – Milāna izcīnīja negaidīti pārliecinošu uzvaru, abās komandās spēlējošie latvieši ne ar ko dižu neizcēlās, bet no mūsējiem aizvadītās kārtas vērtīgākā spēlētāja gods tiek Anžejam Pasečnikam.
19.okt 2018
Šodien Maskavā Kremļa kausa izcīņas pusfinālā Anastasija Sevastova pusfinālā trīs setu cīņā ar 3-6, 6-3 un 3-6 piekāpās tunisieti Onsai Žabērai, taču vēl saglabā izredzes jaunajā WTA rangā iekļūt labāko desmitniekā.
19.okt 2018
Ar divām uzvarām un vienu zaudējumu vakardienas un šī rīta agrajā spēlē Latvijas jauktā kērlinga izlase noslēgusi savu dalību pasaules čempionātā Kanādā, ieņemot kopvērtējumā 20.vietu. Toties 12 no dalībniecēm vēl ir iespēja pacīnīties par pasaules čempionu godu.
18.okt 2018
Maskavā Kremļa kausa izcīņā Anastasija Sevastova aizvadījusi ceturtdaļfināla maču ar Krievijas veterāni Veru Zvonarjovu un izcīnīja kārtējo trīs setu uzvaru – 4-6, 7-5 un 6-3, taču vēl pirms šī mača risinājās interesanti notikumi, kuri varēja ietekmēt Anastasijas sezonas noslēgumu.
17.okt 2018
Jaunajā Eirolīgas sezonā otrajā spēļu kārtā no sešiem latviešiem pie spēlēšanas tika pieci. Šoreiz malā palika pirmajā kārtā pieklājīgu debijas spēli aizvadījušais Rolands Šmits, bet līdzīgi kā pagājušajā nedēļā, arī otrajā spēļu kārtā vērtīgākā latviešu spēlētāju balva pienākas Žanim Peineram.
17.okt 2018
Pirmajā setā nonākot kritiskā situācijā (2-5), Anastasija Sevastova Maskavas turnīra otrajā kārtā pret Jūliju Putincevu tomēr prata atspēlēt šo deficītu un beigu beigās izcīnīt uzvaru trīs setos – 7-5, 4-6 un 6-4. Trešajā kārtā Sevastovas pretiniece būs Vera Zvonarjova, kura otrajā kārtā divos setos pārspēja galveno favorīti čehieti Karolīnu Pliškovu.
17.okt 2018
Vakardienas, 16.oktobra vēlajā spēlē pēc Latvijas laika Latvijas jauktā kērlinga izlase pasaules čempionātā Kanādas pilsētā Kelovnā tikās ar Taivānu, spēles galotnē izcīnot otro uzvaru čempionātā.
16.okt 2018
Otro spēli jaunajā FIBA Čempionu līgā aizvadījusi BK “Ventspils” izbraukumā tiekoties ar Spānijas “UCAM Murcia”. Pirmo puslaiku un trešās ceturtdaļas pusi nevienai no komandām nebija izdevies iegūt vērā ņemamu pārsvaru, taču atlikušajā laikā spāņi tomēr pierādīja savu pārākumu sagādājot ventspilniekiem otro zaudējumu. Nākamā spēle 23. oktobrī, kad savā laukumā būs jātiekas ar Turcijas “Banvit”.
13.okt 2018
Šodien, 13.oktobrī pasaules jaukto kērlinga komandu čempionāta pirmajā dienā Latvijas izlase tikās ar Zviedriju, kura spēles beigās izrādījās pārāka par mūsu valstsvienību.
12.okt 2018
Šovakar ar četrām spēlēm beidzās Eirolīgas pirmās kārtas spēles un trīs mačos pie spēlēšanas tika arī latviešu kvartets. Jānis Strēlnieks un Jānis Timma palīdzēja “Olympiacos” tikt pie pirmā panākuma, uzvara arī Daira Bertāna pārstāvētajai “AX Armani”, bet debiju piedzīvojušā Anžeja Pasečnika pārstāvētā Grankanāriju “Herbalife” turnīru iesāka ar zaudējumu.
12.okt 2018
Pirms četrām dienām Rīgas TTT Eirolīgas kvalifikācijas kārtas pirmajā mačā iekrāja 11 punktu handikapu (67:56) pār Venēcijas “Reyer” un šovakar atbildes spēlē varēja atļauties zaudēt pat ar desmit punktu starpību, taču arī atbildes spēlē tika izcīnīta uzvara. Uzvarot divu spēļu summā, TTT ir iekļuvusi Eirolīgas pamatturnīrā un jau 24. oktobrī aizvadīs pirmo apakšgrupas spēli savā laukumā tiekoties ar Krievijas “Dynamo” no Kurskas.
11.okt 2018
Īpašs vakars šodien bija Rolanda Šmita karjerā. Latvijas izlases basketbolists slavenā “Barcelona” sastāvā mačā pret Maskavas CSKA aizvadīja pirmo Eirolīgas spēli karjerā. Lai arī Katalonijas klubs piedzīvoja zaudējumu (75:95), Šmitam šī spēle ir ar plusa zīmi.
11.okt 2018
Pirmo reizi pasaules jaukto kērlinga komandu čempionāts norisināsies Kanādā. Šogad 35 komandas, ieskaitot Latvijas izlasi, no 13. līdz 20.oktobrim cīnīsies par pasaules čempionu titulu.
10.okt 2018
Ar spēli pret pērnā gada Polijas čempioni Vloclavekas Anwil savu trešo FIBA Čempionu līgas sezonu uzsāka Ventspils basketbolisti. Diemžēl, bet parādot ļoti vāju sniegumu, jau otrās ceturtdaļas vidū Latvijas čempione turnīra tabulā varēja ierakstīt pirmo zaudējumu. Nākamā spēle pēc nedēļas izbraukumā ar Spānijas “UCAM Murcia”.
10.okt 2018
Šodien sākas jaunā FIBA Čempionu līgas basketbolā sezona, un trešo reizi tajā piedalās arī BK Ventspils. Lai arī ventspilnieki ir piedalījušies visās Čempionu līgas sezonās, tikai šogad šīs tiesības iegūtas pašu spēkiem, kā Latvijas čempioniem. Ventspilnieku pirmais mačs jaunajā sezonā būs jau šovakar, kad savā laukumā būs jātiekas ar Polijas čempioni Vloclavekas Anwil.
9.okt 2018
Šodien īso, bet ļoti grūto atgriešanās ceļu uz Eirolīgu uzsāka TTT basketbolistes. Vienīgajā kvalifikācijas kārtā par tiesībām spēlēt pamatturnīrā mūsējo pretinieces ir Venēcijas klubs ar tajā spēlējošo latvieti un Latvijas izlases līderi Aneti Šteinbergu. Grupas turnīrā iekļūs komanda, kura uzvarēs divu spēļu summā, bet zaudētājas turpinās spēlēt rangu zemākā turnīrā Eiropas kausa izcīņā. Pirmo spēli TTT uzvarēja ar 67:56, bet atbildes spēle jau 12. oktobrī Venēcijā.
9.okt 2018
Ceturtdien, 11. oktobrī sāksies jaunā Eirolīgas sezona un Latvijas basketbolam tā būs īpaša – pirmo reizi komandu pieteikumos atrodami septiņu latviešu uzvārdi, bet pirmssezonas spēlētāju rangā, kuru izveidojis eurohoops.net, abi “Olympiacos” latvieši ir pirmajā piecdesmitniekā.
8.okt 2018
No 4. līdz 7.oktobrim četras Latvijas sieviešu un trīs Latvijas vīriešu kērlinga komandas sacentās Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā. Tā pat kā pagājušo gadu Eiropas čempionātā startēs JKK/Staša-Šaršūnes komanda, bet pēc gada pārtraukuma vīriešu konkurencē Latviju pārstāvēs A41/Gulbja komanda.
5.okt 2018
Jau 10. oktobrī BK “Ventspils” uzsāks trešo FIBA Čempionu līgas sezonu, taču tikai ceturtdien noskaidrojās ventspilnieku pēdējie divi pretinieki apakšgrupā.
5.okt 2018
NBA klubu ģenerālmenedžeri ik gadu atbild uz aptaujas jautājumiem par dažādām līgā aktuālām tēmām un izsaka savas prognozes par gaidāmo sezonu. Šā gada aptaujā par galveno favorīti atkal nosaukta Goldensteitas Warriors, bet uz sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu galvenais kandidāts ir Losandželosas Lakers uzbrucējs Lebrons Džeimss. Aptaujā nav aizmirsts arī jau ilgāku laiku nespēlējošais Kristaps Porziņģis.
3.okt 2018
Šodien Pekinā notiekošajā "Premier Mantadory" sērijas turnīra trešajā kārtā Anastasija Sevastova tikās ar horvātieti Donnu Vekiču un līdzīgi kā iepriekšējos četros savstarpējos mačos, arī šoreiz pārāka bija liepājniece 6-3 un 6-2. Līdz ar to šogad viņa ir izcīnījusi jau 37 uzvaras un tas ir vienas sezonas uzvarēto maču rekorda atkārtojums.