“Dinamo” izglābjas pamatlaikā, taču zaudē pēcspēles metienos

© f64

Piedzīvojot 25 zaudējumu aizvadītajās 42 spēlēs, Rīgas “Dinamo” Krievijas čempionātā drošā attālumā turas no rietumu konferences astotās vietas un no spēlēšanas “play off”. Šovakar savā laukumā rīdzinieki ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Rīdzinieki izglābās pamatlaika izskaņā, kad 55. minūtē 1:2 panāca Kristaps Zīle (vairākumā), bet pusotra minūti pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca un vienu punktu komandai izcīnīja Mārtiņš Dzierkals. Papildlaikā abām komandām bija labas iespējas izcīnīt uzvaru, taču allaž pēdējais vārds piederēja vārtsargiem.

Rīgas komandai pēcspēles metienus nesekmīgi izpildīja Meija, Dārziņš, Videls (viņš arī pamatlaikā nerealizēja soda metienu), Maijone un Džeriņš. Pretiniekam uzvarai pietika tikai ar vienu precīzu metienu.