Basketbols

31.okt 2018
FIBA Čempionu līgas ceturtās kārtas spēli aizvadījusi BK “Ventspils”, kas izbraukumā tikās ar Francijas čempionvienību “Le Mans” un piedzīvoja trešo zaudējumu četrās aizvadītajās spēlēs. Nākamā spēle pēc nedēļas Ventspilī, kad būs jātiekas ar pēdējā vietā un bez uzvarām esošo Vācijas “MHP Riesen”.
28.okt 2018
Latvijas 3x3 basketbola izlases bāzes komanda "Riga Ghetto Basket" Pasaules kausa tūres finālturnīra lielajā finālā tikās ar "Novi Sad" vienību no Serbijas. Cīņa ar principiālajiem konkurentiem ritēja līdz pēdējām sekundēm, nedaudz pārākiem tomēr esot serbiem, kuri triumfēja sezonas noslēguma turnīrā.
28.okt 2018
Latvijas 3x3 izlases bāzes komanda "Riga Ghetto Basket" sekmīgi turpina Ķīnas galvaspilsētā Pekinā notiekošo Pasaules kausa tūres finālturnīru. Latvieši ceturtdaļfinālā no tālākas cīņas izslēdza ar pirmo numuru izliktos "Liman" basketbolistus no Serbijas, bet pusfinālā pieveica Nīderlandes komandu "Amsterdam".
28.okt 2018
Latvijas 3x3 izlases bāzes komanda "Riga Ghetto Basket" sekmīgi turpina Ķīnas galvaspilsētā Pekinā notiekošo Pasaules kausa tūres finālturnīru. Latvieši ceturtdaļfinālā no tālākas cīņas izslēdza ar pirmo numuru izliktos "Liman" basketbolistus no Serbijas.
27.okt 2018
Krievijas atklātajā čempionātā ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi "VEF Rīga", kas ar rezultātu 77:86 zaudēja Sanktpēterburgas "Zenit". Vairāk nekā 550 spēles NBA aizvadījušais Brendons Dženingss punktus šajā spēlē nespēja gūt, taču apgādāja komandas biedrus ar desmit rezultatīvām piespēlēm.
27.okt 2018
Latvijas 3x3 basketbola izlase, kas startē zem nosaukuma "Riga Ghetto Basket", sestdien Pekinā pārliecinoši iesāka Pasaules tūres finālsacensības, ar rezultātu 18:12 apspēlējot Krievijas komandu "Gagarin".
27.okt 2018
Eirolīgas ceturtajā spēļu kārtā no latviešiem visaugstākās uzslavas nopelnījis Milānā spēlējošais Dairis Bertāns, kurš izmantojot komandas biedra savainojumu, lieliski aizvadīja maču pret “Khimki” un ar 16 punktiem bija komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs. Godam savu maču aizvadīja arī Anžejs Pasečņiks, taču pārējiem latviešiem sniegums bija pieticīgs un loģiski, ka starp mūsējiem kārtas vērtīgākais ir Bertāns.
25.okt 2018
Šovakar Eirolīgā tika aizvadītas ceturtās kārtas piecas spēles un vienā no tām Milānas “AX Armani” sastāvā ar rezultativitāti izcēlās Dairis Bertāns, kurš uzvarētajā mačā (81:80) pār Maskavas apgabala “Khimki” izcēlās ar 16 gūtajiem punktiem.
25.okt 2018
NBA Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio „Spurs” ar 96:116 savā laukumā piekāpās „Pacers”, kamēr Bruklinas „Nets” bez Rodiona Kuruca ar 102:86 pieveica Klīvlendu. Bruklinas mediji vēsta, ka Kurucs potītes traumas dēļ nepiedalīsies arī nākamajā Bruklinas spēlē.
24.okt 2018
Pēc daudzu gadu pārtraukuma Rīgas TTT basketbolistes atkal spēlē Eiropas spēcīgākajā klubu turnīrā Eirolīgā. Šodien apakšgrupas pirmajā mačā rīdzinieces tikās ar pēdējo gadu Eirolīgas vienu no spēcīgākajām komandām Kurskas “Dynamo” un, lai arī zaudēja, nemaz nebija tik tālu, lai jau pirmajā mačā sarūpētu skaļu sensāciju. Diemžēl zaudējums ar 69:70. Nākamā spēle 1. novembrī izbraukumā ar Turcijas “Hatay BB”.
24.okt 2018
NBA klubs Bruklinas „Nets” paziņojis, ka šonakt paredzētajā spēlē pret Klīvlendas „Cavaliers” traumēto spēlētāju sarakstā būs arī teicami sezonu sākušais, bet nelielu potītes traumu guvušais Rodions Kurucs.
23.okt 2018
FIBA Čempionu līgā pirmajos divos mčos piedzīvojusi divus zaudējumus, BK “Ventspils” šovakar savā laukumā pārsējot Turcijas “Banvit” un pārtrauca šo mazo sēriju, kā arī pēc gada pārtraukuma tika pie panākuma savā laukumā. Nākamā spēle 31. oktobrī izbraukumā pret Francijas “Le Mans”.
23.okt 2018
Basketbola klubs “Ventspils” ir piesaistījis centra spēlētāju Ousmanu Drame, kurš komandai pievienojies uz pārbaudes laiku līdz vienam mēnesim. Pārbaudes laikam noslēdzoties, klubs un basketbolists var noslēgt līgumu līdz sezonas beigām.
23.okt 2018
Dāvis Bertāns guva trīs punktus nelielā spēles laikā pret Losandželosas „Lakers”. Viņa pārstāvētā „Spurs” pamatlaika pēdējā minūtē nenosargāja +8, bet papildlaika izskaņā atspēlējās no -6, uzvarot ar 143:142, izmantojot 32 punktus guvušā Lebrona Džeimsa kļūdas divos soda metienos un potenciālajā uzvaras metienā pēdējā sekundē.
22.okt 2018
Lai gan Bruklinas "Nets" latviešu basketbolists Rodions Kurucs NBA sezonas sākumā ar savu sniegumu sagādājis patīkamu pārsteigumu, aktuāls ir jautājums - vai pēdējā mačā gūtā potītes trauma un paredzamā Rondeja Holisa-Džefersona atgriešanās ierindā ierobežos Rodiona spēles laiku?
21.okt 2018
Atrašanās Ņujorkas "Knicks" komandas tuvumā, latviešu superzvaigznei Kristapam Porziņģim palīdz neieslīgt depresijā, paudis vienības galvenais treneris Deivids Fizdeils. Savukārt Bostonas "Celtics" vienības aizsargs Kairijs Ērvings atklājis, ka ļoti nopietni apsvēris pievienošanos "Knicks" rindām.
21.okt 2018
Rodions Kurucs turpināja savu sekmīgo debiju, izceļoties ar 12 punktiem 15 minūtēs pret „Pacers”, taču ceturtās ceturtdaļas sākumā latviešu uzbrucējs guva potītes traumu un spēli neturpināja. Viņa pārstāvētā Bruklinas „Nets” maču noslēdza ar zaudējumu 112:132.
21.okt 2018
Sanantonio „Spurs” cieta sezonas pirmo zaudējumu, viesos ar 108:121 piekāpjoties Portlendas „Trail Blazers”. Dāvis Bertāns guva 11 punktus, otrajā mačā pēc kārtas trāpot trīs tālmetienus.
20.okt 2018
Bruklinas „Nets” sekundi pirms beigām guva izšķirošo grozu un izrāva uzvaru 107:105 pret Ņujorkas „Knicks”, gūstot sezonas pirmo uzvaru NBA. Tā ir arī Rodiona Kuruca karjeras pirmā uzvara pasaules spēcīgākajā līgā, un šī panākuma kaldināšanā viņš palīdzēja ar 11 punktiem.
19.okt 2018
Eirolīgas trešajā spēļu kārtā interesantākajam duelim bija jābūt Pirejās starp vietējo “Oiympiacos” un Milānas “AX Armani” jeb Jāņi Strēlnieks un Timma pret Dairi Bertānu. No gaidītā nebija nekā – Milāna izcīnīja negaidīti pārliecinošu uzvaru, abās komandās spēlējošie latvieši ne ar ko dižu neizcēlās, bet no mūsējiem aizvadītās kārtas vērtīgākā spēlētāja gods tiek Anžejam Pasečnikam.
18.okt 2018
Dāvis Bertāns savu trešo NBA sezonu sāka ar deviņiem punktiem un aktīvu sniegumu pēdējā ceturtdaļā Sanantonio „Spurs” uzvarā pār Minesotas „Timberwolves” ar 112:108. Bertāns divus trejačus trāpīja mača izskaņā, kad arī veica divas rezultatīvas piespēles.
18.okt 2018
NBA debitējis piektais latvietis - Rodions Kurucs šonakt nospēlēja 11 minūtes Bruklinas "Nets" sastāvā, realizējot vienu no diviem tālmetieniem un gūstot trīs punktus, kamēr viņa komanda netrāpīja pēdējo sekunžu tālmetienu, zaudējot Detroitas "Pistons" ar 100:103.