Motoru sports

13.mai 2012
Barselonas sacīkšu tiesneši kvalifikācijas uzvarētājam Lūisam Hamiltonam piesprieduši sodu par neaizbraukšanu līdz boksiem pēc lidojošā apļa beigām, kā rezultātā britam sacīkstes šodien būs jāsāk no pēdējās starta vietas.
11.mai 2012
Šodien ar pirmajiem diviem brīvajiem treniņbraucieniem F1 komandas uzsāka gatavošanos Barselonas lielajai balvai, kas norisināsies svētdien. Pirmajos treniņus labāko apļa laiku skatītājiem par prieku uzrādīja mājinieks Fernando Alonso, bet otrajos ātrākais izrādījās "McLaren" pilots Džensons Batons.
9.mai 2012
Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals startēs Latvijas čempionāta autorallijā posmā „Rally Talsi 2012”, kas notiks 12. un 13. maijā.
3.mai 2012
Maija pirmajā nedēļas nogalē Francijā tiks atklāta FIA Eiropas autokrosa čempionāta 2012. gada sezona. Atklāšanas posmam pieteikušies 99 sportisti, kuru vidū arī daži Latvijas sportisti. Kā ierasts, maija beigās Eiropas autokrosa čempionāts viesosies arī Latvijā – 26. un 27. maijā čempionāta 2. posms norisināsies Mūsas sporta kompleksā, Bauskā.
30.apr 2012
Aizvadītajās brīvdienās 28. un 29. aprīlī iesākās Latvijas čempionāts un Latvijas kauss motokrosā, uz kuru bija ieradies rekordliels dalībnieku skaits. Abas divas dienas laika apstākļi sportistus un skatītājus lutināja, jo spīdēja spoža saule un motokrosa svētkus padarīja patīkamākus.
29.apr 2012
Šodien Itālijā tika dots starts sezonas trešajam pasaules motokrosa čempionāta posmam. Divu braucienu summā 12. vietu izcīnīja Matīss Karro. Tāpat pie punktiem tika brāļi Roberts un Augusts Justi.
22.apr 2012
F1 Bahreinas Grand-Prix izcīņā triumfēja pasaules čempions Sebastians Fetels no "Red Bull", kurš vakar uzvarēja arī kvalifikācijā. Ļoti veiksmīgs posms "Lotus" komandai, jo Kimi Reikenens, ilgu laiku diezgan cieši sekojot Fetelam, finišēja otrais, bet uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Romēns Grožāns. Līdz ar uzvaru Fetels arī kļuvis par kopvērtējuma līderi.
15.apr 2012
Šorīt F1 Ķīnas Grand-Prix izcīņā triumfēja "Mercedes" pilots Niko Rosbergs, kurš vakar pirmo reizi izcīnīja "pole position", bet šodien tika arī pie savas pirmās uzvaras. Ļoti sīvā cīņā abus pārējos goda pjedestāla pakāpienus ieņēma "McLaren" piloti - otrais palika Džensons Batons, bet trešajā vietā finišēja Lūiss Hamiltons, kurš kļuvis par čempionāta līderi. Pasaules čempions Sebastians Fetels palika piektais.
4.apr 2012
14.aprīlī Ķegumā motocentrā "Zelta Zirgs" notiks Baltijas jūras Izaicinājuma Kauss (BIK) motokrosā, ar ko atklāsim 2012.gada motokrosa sezonu Latvijā. Šis motokrosa pasākums notiks sesto gadu pēc kārtas, pie starta barjeras pulcējot lielu skaitu augstas klases Baltijas, Austrumeiropas un Ziemeļu valstu sportistus. Dalībnieku sastāva ziņā šīs ir nākamās prestižākās sacensības pēc Eiropas čempionāta.
24.mar 2012
Pirmās formulas sezonas otrā posma - Malaizijas «Grand Prix» - kvalifikācijas sacensībās ātrākais bija «McLaren-Mercedes» britu pilots Lūiss Hemiltons.
23.mar 2012
Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals pēc veiksmīgi aizvadītiem testiem ir gatavi doties uz Portugāli, lai no 29. marta līdz 1. aprīlim cīnītos par uzvaru WRC Pasaules rallija čempionāta 4. posma, rallija "Vodafone Rally de Portugal" N4 klases ieskaitē, kā arī jaunizveidotajā "Rally Class" rallija seriālā.
18.mar 2012
Šodien ar sacīkstēm Melburnā tika uzsākta 2012. gada F1 sezona.
17.mar 2012
Šorīt Austrālijā notika F1 sezonas pirmā posma kvalifikācija. Tiesības rīt startēt no pirmās pozīcijas ieguva "McLaren" pilots Luiss Hamiltons. Viņam blakus uz starta stāsies komandas biedrs Džensons Batons, bet trešo vietu pārsteidzoši ieguva Romāns Grožāns no "Lotus". Pasaules čempions Sebastians Fetels tikai sestajā vietā.
16.mar 2012
Pēc "Optibet" ekspertu domām jaunās 2012.gada Pirmās formulas (F-1) sezonas, kas jau šajā svētdienā sāksies ar Austrālijas "Grand Prix" izcīņu, galvenais favorīts individuālajā pilotu kopvērtējumā būs "Red Bull" komandas vācu pilots Sebastians Fetels, kurš ir divu pēdējo gadu titula ieguvējs.
13.feb 2012
Pirmās divas pozīcijas šoreiz ieņēma igauņu autosportisti, kas šim rallijam bija pieteikušies kuplā skaitā.
10.feb 2012
Rallijam "Sarma", kas risināsies 11. un 12. februārī Apes un Gulbenes novados, ir pieteikušies vairāk kā 200 dalībnieki – sestdien pēcpusdienā pie starta estakādes Apē tiks pacelti ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas valstu karogi.
29.jan 2012
Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Māris Neikšāns un Ringolds Bērziņš sestdien finišēja "Halls Winter Rally" Lietuvā ar 7. rezultātu kopvērtējumā un ceturto N4 klasē.
17.jan 2012
LMT rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns / Pēteris Dzirkals šodien paziņoja par saviem plāniem attiecībā uz 2012. gada sezonas startiem starptautiskā autosporta seriālā.
11.jan 2012
Pagājušajā nedēļas nogalē notika Eiropas rallija čempionāta (ERC) pirmais posms - ''Jänner Rallye 2012'', kurā uzvaru izcīnīja čehu sportists Jans Kopeckis. Kā jau katrā rallijā, diemžēl arī šajā neiztika bez avārijām.
8.jan 2012
Latvijas rallija ekipāža Andris Dambis/Māris Saukāns, kuri brauc ar elektrisko "OSCar eO" automašīnu, septītajā Dakāras rallija posmā nespēja sasniegt finišu, taču no turpmākajām sacensībām neizstājās un dalību turpinās jau astotajā posmā.
2.jan 2012
57 kilometru ātrumposmā no Mardelplatas līdz Santarosai 160 startējušo vieglo mašīnu konkurencē Saukāna/Dambja ekipāža no uzvarētāja krieva Leonīda Novicka atpalika 41 minūti un 34 sekundes, liecina organizatoru informācija.
1.jan 2012
2012.gada Dakaras rallija pirmajā sacensību dienā pēc kritiena miris argentīniešu motobraucējs Horhe Martiness Boero, ziņo organizatori.