Motoru sports

31.dec 2011
Argentīnā sestdien simboliski startēja Dakaras rallijreids, kur pirmais sacensību posms būs svētdien, informēja aģentūra AP.
18.dec 2011
Latvijas 2012.gada sezona sāksies jau 20. – 21.janvārī ar ziemas ralliju „Alūksne”.
4.dec 2011
Vakar Čempionu sacīkstēs piekto uzvaru pēc kārtas Nāciju kausā nodrošināja Vācijas izlase, kuras sastāvā brauca Mihaels Šūmahers un Sebastjans Fetels.
28.nov 2011
Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals no 25. līdz 27. novembrim Francijas dienvidos piedalījāsvienā no grūtākajiem Francijas rallija čempionāta posmiem „Rallye du Var”.
27.nov 2011
Šovakar tika aizvadīts F1 sezonas pēdējais posms. Brazīlijas Grand-Prix uzvaru izcīnīja Marks Vēbers no "Red Bull", savukārt viņa komandas biedrs un čempions Sebastians Fetels palika otrais.
26.nov 2011
Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals aizvadījusi jau otro rallija „Rallye du Var” dienu. Abas aizvadītās dienas ir ļāvušas daudz tuvāk iepazīt asfalta ralliju specifiku.
17.nov 2011
Latvijas Automobiļu federācija (LAF) trīs dienas pirms 19.novembrī paredzētā "Žiguļu kauss 2012" pirmā posma atsaukusi iepriekš izsniegto pasākuma rīkošanas atļauju Rencēnu autoklubam, tāpēc sacensību norise pārcelta no Biķernieku kompleksās sporta bāzes trases uz sporta kompleksu "333" Ropažu novadā.
29.okt 2011
Šodien F1 Indijas Grand-Prix kvalifikācijā uzvarēja un rīt no pirmās vietas jau 13. reizi sezonā startēs pasaules čempions, "Red Bull" pārstāvis Sebastians Fetels. Otrajā vietā kvalificējās Luiss Hamiltons no "McLaren", tomēr brits saņēmis trīs vietu sodu, līdz ar to rīt startēs no piektās pozīcijas.
27.okt 2011
Divu motoru sporta zvaigžņu bojāeja oktobrī ir aizkustinājusi septiņkārtējo Pirmās formulas (F-1) čempionu Mihaelu Šūmaheru, taču viņš uzskata, ka traģēdijas vairāk ir atkarīgas no likteņa, nevis drošības trūkumiem.
27.okt 2011
Krasnodaras apgabala gubernatora pārstāvis paziņojis, ka Krievijas valdība paziņojusi, ka tā F1 trases būvniecībai piešķirs 200 miljonus ASV dolāru.
23.okt 2011
Svētdien šausminošas avārijas rezultātā MotoGP pasaules čempionāta posmā Malaizijā, Sepangā dzīvību zaudēja Itālijas motosportists Marko Simončelli. Posma norise nekavējoties tika pārtraukta.
22.okt 2011
Sakarā ar starptautisko tiešraižu korekcijām 22. oktobrī ir mainīts sacensību atklāšanas laiks – sacensības Arēnā Rīga sāksies pusstundu vēlāk – pulksten 16:30.
19.okt 2011
2011. gada sezonas motofrīstaila Pasaules čempionāta vasaras pārtraukumam ir pienācis gals – 22. oktobrī, pulksten 16:00, Arēnā Rīga tiks dots starts čempionāta 8. posmam – Latvijas Grand Prix.
14.okt 2011
Jau piekto gadu pēc kārtas Rīgā norisināsies motofrīstaila Pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix, kas viennozīmīgi būs ekstrēmākais sporta pasākums, kāds jelkad ir noticis Latvijā. Motofrīstaila speciālisti apgalvo, ka šī gada sacensības ar saviem galvu reibinošajiem trikiem pārsteigs ne tikai tos, kuri nekad šādas sacensības nav vērojuši klātienē, bet arī tos, kuri Arēnā Rīga viesojās pagājušajā gadā, jo motofrīstaila pasaulē ir ienākuši vairāki jauni sportisti, kuri žūriju un labi pazīstamos sportistus pārsteidz ar arvien jauniem un ārkārtīgi bīstamiem trikiem.
9.okt 2011
Liepāja ir vieta no kurienes nāk ne viens vien izcils motokrosa meistars. To šogad apliecināja jaunais Latvijas motokrosa talants Pauls Jonass, izcīnot Pasaules čempiona un Vācijas atklātā čempionāta (ADAC) čempiona titulus 85 cm3 klasē.
9.okt 2011
Par divkārtēju F1 čempionu šorīt kļuva "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, kurš Japānas Lielās balvas izcīņā finišēja trešais, taču ar to pilnība pietika, lai četrus posmus pirms sezonas beigām nodrošinātu titulu. Visā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džensons Batons no "McLaren", savukārt otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari").
26.sep 2011
Ar Anda Neikšāna / Pētera Dzirkala uzvaru vakar, 25. septembrī, noslēdzās Latvijas autorallija čempionāta septītais posms „Rallijs Latvija”. Kā otrie finišēja Jānis Feldmanis / Anrijs Jesse, savukārt trešo rezultātu uzrādīja Māris Neikšāns ar stūrmani Ringoldu Bērziņu.
11.sep 2011
Šodien F1 Itālijas Grand-Prix izcīņā Moncas trasē pie astotās uzvaras sezonā tika kopvērtējuma līderis, "Red Bull" pilots Sebastians Fetels. Otrais finišēja Džensons Batons, uz goda pjedestāla arī Fernando Alonso. Fetela pārsvars pār tuvāko sekotāju pieaudzis jau līdz 112 punktiem, un teorētiski vācietis var tikt pie titula jau nākamajā posmā.
10.sep 2011
Šodien, 10. septembrī, Mūsas trasē notiks Latvijas autokrosa čempionāta pēdējais posms, savukārt svētdien turpat uz starta stāsies Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Folkreisa Vasaras kausa pēdējā posma uzvaras dalītāji, informēja sacensību preses sekretārs Ivo Stīrijs.
8.sep 2011
Kā vēsta ziņu aģentūra Mehr, tad Irānas valdība piekritusi piešķirt līdzekļus F1 trases būvniecībai. Plānots, ka trasi varētu celt 35 kilometrus no Irānas galvaspilsētas Teherānas.
28.aug 2011
Šodien F1 Beļģijas Grand-Prix sacensībās Spā trasē uzvaru izcīnīja "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, aiz sevis atstājot komandas biedru Marku Vēberu.
27.aug 2011
Izvirzījies rallija Kureme 2011 līdera pozīcijā pēc pirmajiem trim ātrumposmiem, kas tika aizvadīti piektdien, igaunis Georgs Gross prata nosargāt savu vietu un gūt uzvaru sacensību kopvērtējumā.