Motoru sports

27.aug 2011
Ar nakts posmu Vecpilī ir noslēgusies rallija Kurzeme 2011 pirmā diena. Tā bija liktenīga vairākām ekipāžām, kas izstājās tehnisku ķibeļu vai avāriju dēļ, taču par vienu no lielākajiem neveiksminiekiem var uzskatīt četrkārtējo Somijas autorallija čempionu Jāri Ketomā.
14.aug 2011
Šodien Itālijā par pasaules čempionu motokrosā junioriem 85 kubikcentimetru klasē tika kronēts 14 gadus vecais latviešu sportists Pauls Jonass.
7.aug 2011
Ar Māra Rupeika un Kaspara Stupeļa uzvaru otrajā braucienā un posma kopvērtējumā noslēdzās psaules motokrosa čempionāta blakusvāģu klases Latvijas GP. Pēc abām braucienu sesijām otro vietu izcīnīja beļģis Bens Adriansens kopā ar Genādiju Aurē, savukārt līderu trijnieku noslēdza čehi Rozenāli.
6.aug 2011
Ķegumā pasaules blakusvāģu motokrosa čempionāta ietvaros tiek aizvadīti kvalifikācijas braucieni, kurus apkopojot, pirmo starta vietu izcīnīja holandietis Etjēns Bakss, otrajā vietā ierindojās B grupas labākā ekipāža Māris Rupeiks/Kaspars Stupelis, savukārt trešo pozīciju ieguva pieredzējušā vācieša Marko Hapiča tandēms.
30.jūl 2011
Olimpiskais čempions un divkārtējais pasaules čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs šodien Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā nespēja nosargāt savu titulu, taču izcīnīja sudraba medaļu. Par čempionu kļuva francūzis Žoriss Dodē.
30.jūl 2011
F1 pasaules čempionāta Ungārijas "Grand Prix" kvalifikācijā "Hungaroring" trasē šodien kārtējo uzvaru svinēja "Red Bull" un Sebastians Fetels.
30.jūl 2011
Aizvadīti pirmie pieci šīs dienas Somijas WRC rallija ātrumposmi, pēc kuriem savas līderpozīcijas klasēs nostiprinājuši Sebastjans Lēbs un Andis Neikšāns ar Pēteri Dzirkalu.
29.jūl 2011
Noslēgusies Somijas WRC rallija otrā diena, pēc kuras minimālā vadībā atrodas Sebastjans Lēbs. Ātra turpina būt ''LMT Rallija komandas” ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals, kuri jau 1. vietā savā klasē.
28.jūl 2011
Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā notiekošajā pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā ceturtdien bronzas medaļu starp 15 gadus vecajiem sportistiem izcīnīja Latvijas sportists Kristens Krīgers.
17.jūl 2011
Ķegumā aizvadīts pasaules čempionāta Latvijas „Grand Prix” sacensības motokrosā MX1 un MX2 klasēs. No mūsu braucējiem visaugstāk ierindojās Matīss Karro, kuram 10. vieta.
14.jūl 2011
Starptautiskais motobraucēju saiets „Kurland Bike Meet 2011”, ko rīko Latvijas Motoklubu asociācija sadarbībā ar Ventspils pilsētas Domi un Nacionālo Amatieru čempionātu, no 15. līdz 17. jūlijam Ventspilī pulcēs vairāk kā 2000 motobraucējus.
14.jūl 2011
23. un 24. jūlijā, Virgas pagastā un tā apkārtnē norisināsies Latvijas čempionāta Piedzīvojumu Enduro trešais posms. Un jau otru reizi šosezon tas norisināsies kopā ar Latvijas Automobiļu Federācijas Trofi Reida čempionāta posmu.
10.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas „Grand-Prix” sacensībās Silverstonas trasē triumfēja „Ferarri” pilots Fernando Alonso, aiz sevis atstājot Sebastianu Fetelu, bet trešajā vietā ierindojās Marks Vēbers. Šī bija Alonso 27. uzvara kādā no F1 posmiem viņa karjerā.
9.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas Grand-Prix kvalifkācijā Silverstonas trasē triumfēja "Red Bull" pilots Marks Vēbers, aiz sevis atstājot komandas biedru Sebastianu Fetelu un "Ferarri" pārstāvjus Fernando Alonso un Felipi Masu. "McLaren" pilots Džensons Batons un Pols di Resta no "Force India" noslēdza labāko sešinieku.
26.jun 2011
Svētdien Spānijas pilsētas Valensijas trasē notikušajā pirmās formulas astotajā posmā Eiropas Grand Prix kārtējo uzvaru šosezon svinēja pasaules čempions no "Red Bull Racing" vienības vācietis Sebastiens Fetels, kurš iepriekš izcīnīja uzvaru arī kvalifikācijā.
25.jun 2011
F1 Eiropas Grand Prix ietvaros aizvadītajā kvalifikācijā pārliecinošu uzvaru izcīnīja pasaules čempions, kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels no "Red Bull".
24.jun 2011
Svētdien, 26. jūnijā pulksten 11.30 Bauskā, "Mūsas" trasē aizvadīs LAF Folkreisa Zemgales, Kurzemes un Latgales reģionu posmu. Sacīkste, kurā uz starta pulcēsies gandrīz trīs desmiti dalībnieku, būs arī folkreisa dzimšanas dienas svinības: 2009.gada 21. jūnijā tika aizvadīta pirmā folkreisa sacīkste.
20.jun 2011
Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnījusi uzvaru pirmo reizi piedaloties slavenajā Krievijas rallijā ''Belije noči.''
12.jun 2011
Šodien MotoGP Silverstonas posmā stabilu uzvaru izcīnīja "Honda" braucējs Keisijs Stouners, otrā vieta viņa komandas biedram Andrea Doviciozo, bet zemākais goda pjedestāla pakāpiens Kolinam Edvardsam.
10.jun 2011
Bahreinas F1 „Grand Prix” organizatori akceptējuši lēmumu par to, ka šogad Bahreinā pasaules čempionāta posms nenotiks.
6.jun 2011
Uzrādot ātrākos laikus visos deviņos ātrumposmos, par Latvijas rallija čempionāta ceturtā posma rallija ''Jēkabpils – Madona 2011” uzvarētāju kļuvusi Igaunijas ekipāža Georgs Gross un Raigo Melders.
4.jun 2011
4. jūnijā, pulksten 16:00, Jēkabpilī tiks dots starts rallijam Jēkabpils – Madona 2011. Jēkabpils un Madonas apkārtnē norisināsies vienas no šī gada interesantākajām autosacīkstēm.