Motoru sports

22.mai 2011
Sezonas F1 piektajā posmā Spānijas Grand Prix izcīņā uzvaru izcīnīja Sebastians Fetels. „Red Bull” pārstāvim šis bija jau ceturtais panākums šajā sezonā, kas ļāvis viņam vēl vairāk palielināt pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem kopvērtējumā. „McLaren” pārstāvji Luiss Hamiltons un Džensons Batons ierindojās attiecīgi otrajā un trešajā vietā.
16.mai 2011
Šajā nedēļas nogalē 21. un 22. maijā Bauskā, Mūsas trasē tiks aizvadīts FIA Eiropas Autokrosa Čempionāta trešais posms.
15.mai 2011
Pēc pirmajā „BTA Rally Talsi” sacensību dienā aizvadītajiem četriem ātrumposmiem vadībā izvirzījies „Skandi Motors” rallija komandas pilots Jari Ketomā.
8.mai 2011
Stambulā notiekošajās F1 Turcijas Grand Prix sacīkstēs trešo reizi četru posmu laikā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa pasaules čempions Sebastians Fetels no ”Red Bull”. Astoņu sekunžu attālumā otrais finišēja uzvarētāja komandas biedrs Marks Vēbers, bet labāko trijnieku noslēdza "Ferrari" pilots Fernando Alonso.
17.apr 2011
Šodien 2011. gada F1 sezonas 3. posmā Ķīnā skaistu uzvaru izcīnīja ''McLaren'' pilots Luiss Hamiltons, aiz sevis atstājot ''Red Bull'' līderu Sebastianu Fetelu. Fantastisku posmu aizvadīja Marks Vēbers, kurš sacīkstes uzsāka no 18. pozīcijas, bet noslēdza uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.
10.apr 2011
F1 Malaizijas Grand Prix otro uzvaru sezonā izcīnīja pasaules čempions, "Red Bull" pārstāvošais vācietis Sebastians Fetels.
7.apr 2011
Latvijas komanda 2012.gada Dakāras rallijreidā startēs ar radikāli jaunas tehnoloģijas automašīnu, kas degvielu izmantos tikai elektrības ražošanai, ceturtdien pastāstīja projekta īstenotāji.
3.apr 2011
Šodien Nīderlandes pilsētā Osā aizvadīts pirmais 2011. gada pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģu ekipāžām posms, kurā uzvaru divu braucienu summā izcīnīja Jans Hendrikss / Tims Smeninks. Otrajā vietā absolūtajā kopvērtējumā ierindojās brāļi Daideri.
2.apr 2011
Šodien Nīderlandes pilsētā Osā ar kvalifikācijas braucieniem sākās jaunais 2011. gada pasaules čempionāts motokrosā blakusvāģu ekipāžām. Vislabāk klājās Jorisam Hendriksam un Kasparam Liepiņam, kuri bija ātrākie otrajā braucienā.
1.apr 2011
Šajā nedēļas nogalē ar posmu Nīderlandes pilsētā Osā startēs 2011. gada pasaules čempionāts motokrosā blakusvāģu ekipāžām. Pirmajam posmam dalību pieteikuši divi Latvijas dueti – Māris Rupeiks / Elvijs Mucenieks un brāļi Jānis un Lauris Daideri. Divi citi mūsējie – Kaspars Liepiņš un Haralds Kurpnieks startēs kopā ar citu valstu braucējiem.
21.mar 2011
Ar izcīnītu sesto vietu superfinālā, aizvadītās nedēļās nogalē Lielbritānijā starptautiska mēroga sacensības "Hawk International Motocross 2011" noslēdza latviešu motokrosists Matīss Karro. Viņam aiz muguras palika daudzi pasaulslaveni sportisti, tostarp vadošie Pasaules čempionāta dalībnieki.
18.mar 2011
Kļuvis zināms, ka nākamgad Dakāras rallijā, kurš atkal notiks Dienvidamerikā, visticamāk, uz starta izies latviešu motobraucēji Jānis un Einārs Vinteri, kuri pēdējos divus gadus Dakāras rallijā nebrauca.
24.feb 2011
Sestdien, 26.februārī plkst.10.30 Rīgā, "Biķernieku Kompleksās Sporta bāzes" stadionā norisināsies LAF Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa izcīņas 5.posms.
16.feb 2011
Ņemot vērā grūto un nestabilo politisko situāciju Bahreinā, iespējams, šajā vietā valstī varētu nenotikt pēdējie pirmssezonas F1 testi un sezonas atklāšanas posms.
13.feb 2011
Nedēļas nogalē notiekošajā Latvijas rallija čempionāta otrajā posmā rallijā „Sarma 2011” pirmās dienas divus ātrumposmus uzvarēja spēcīgākās Igaunijas ekipāžas.
21.jan 2011
"Esmu apzinājis iespējamos variantus un izskatās, ka līdz sezonas beigām būšu konsultants vienā no komandām," laikrakstam "Diena" atklāja Latvijas bobslejists Jānis Miņins.
10.jan 2011
Noslēdzies šī gada pirmais rallijsprints "Alūksne 2011". Rallijam kā radītajos kalnainajos un līkumotajos Ziemeļvidzemes ceļos noritējušās sacensības pulcējušas pārsteidzošu skatītāju daudzumu.
6.dec 2010
Vācietis Mihaels Šūmahers, kuram līgums ar ''Mercedes'' komandu ir noslēgts uz 2011. un uz 2012. gada sezonu, atzinis, ka mērķis nākamgad ir cīnīties par uzvarām.
15.nov 2010
Jaunais vācu pilots Sebastjans Fetels izcīnījis šāgada F-1 pasaules čempiona titulu. Vakar sezonas noslēguma posmā Abū Dabī Red Bull komandas pārstāvis izcīnīja uzvaru, bet līdzšinējais līderis Fernando Alonso no Ferrari finišēja tikai septītais, ar ko pietika, lai Fetels apsteigtu sāncensi par četriem punktiem.
4.nov 2010
Starptautiskā automobiļu federācija (FIA) par dopinga lietošanu nolēmusi uz diviem gadiem diskvalificēt 13 gadus veco poļu pilotu Igoru Valilko.
1.nov 2010
Kā intervijā atzinis F1 prezidents Bernijs Eklstons, tad šī gada jaunās komandas esot liels apkaunojums visai F1 sabiedrībai.
photo_camera
24.okt 2010
23. oktobra vakarā Arēnu Rīga pārņēma lidojošu motociklu rūkoņa un skatītāju tūkstošu ovācijas, jo tur risinājās Pasaules Motofrīstaila čempionāta Latvijas Grand Prix izcīņa, kur neaizmirstamus mirkļus sagādāja divkārtējais pasaules čempions Remī Bizārs, līdzšinējais čempionāta līderis Libors Podmols ar lauzto atslēgas kaulu un iepriekšējā posma uzvarētājs Braiss Izo.