Teniss

5.aug 2012
Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova svētdien izcīnījusi uzvaru Trnavas (Slovākija) ITF 50 000 sērijas turnīrā. Fināls gan Sevastovai nemaz nebija jāspēlē, jo pretiniece Ana Saviča no Horvātijas uz cīņu neizgāja.
4.aug 2012
Ceturto uzvaru Slovākijas pilsētas Trnavas ITF 50 000 vienspēļu turnīrā šodien izcīnījusi Latvijas tenisa līdere Anastasija sevastova. Divos setos viņa pieveica rangā nedaudz augstāk esošo itālieti Nastasju Burnē – 7:6(4), 6:4, garantējot vietu sacensību finālā. Tur pretī stāsies horvātiete Ana Saviča.
4.aug 2012
Britu tenisists Endijs Marejs uzskata, ka viņam ir labākas izredzes uzvarēt olimpiskajā finālā nekā tas bija Vimbldonā, jo arī viņam pretiniekam Rodžeram Federeram tā būs pavisam jauna pieredze.
3.aug 2012
Neskatoties uz visnotaļ viduvēju sniegumu, Rodžers Federers piektdien sasniedza Londonas olimpiādes tenisa vienspēļu turnīra finālu. Ranga līderis trīs setos ar 3:6, 7:6(5), 19:17 pieveica Argentīnas labāko tenisistu Huanu Martinu Del Potro. Šveicieša pretinieks svētdienas finālā būs Endijs Marejs vai Novaks Džokovičs, kuri labāko noskaidros pēc dažām stundām.
2.aug 2012
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien ar 6:0, 6:3 uzveica Jeļenu Bovinu (WTA 227.), iekļūstot Trnavas ITF 50 000 turnīra ceturtdaļfinālā.
1.aug 2012
Otro uzvaru Lietuvas pilsētas Viļnas „Future” vienspēļu turnīrā šodien izcīnījis Latvijas tenisists Miķelis Lībietis. Ar 6:4, 6:1 viņam izdevās uzveikt ATP ranga 287.vietā esošo spāni Hordi Samperu-Montanu, garantējot vietu ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfinālu Krievijas pilsētas Maskavas „Future” turnīrā izdevies sasniegt citam mūsu tenisistam Denisam Pavlovam.
31.jūl 2012
Šodien Londonas olimpisko spēļu vīriešu tenisa turnīrā tika uzstādīts jauns olimpiāžu rekords izspēlētājos geimos. Žo-Vilfrīds Tsonga un Milošs Raoničs nepilnu četru stundu ilgā spēlē kopā izspēlēja 66 geimus, Tsongam uzvarot ar 6:3, 3:6, 25:23.
30.jūl 2012
Šodien publicēti jaunākie tenisa rangi. Kā jau tas tika prognozēts – Latvijas vīriešu tenisa līderis Ernests Gulbis šonedēļ atstājis ATP ranga pirmo simtnieku, atkrītot uz 119.pozīciju.
28.jūl 2012
Londonas olimpisko spēļu vīriešu vienspēļu tenisa turnīrs jau pirmajā dienā zaudēja Čehijas pirmo numuru Tomašu Berdihu, kuru apspēlēja beļģis Stīvs Darsiss.
28.jūl 2012
Latvijas sportists Matīss Burģis sestdien izcīnīja uzvaru Londonas olimpisko spēļu vīriešu galda tenisa turnīra pirmās kārtas mačā.
28.jūl 2012
Londonas olimpisko spēļu turnīrs ir tikai divas stundas vecs, bet jau fiksēta pirmā sensācija. Čehijas pirmais numurs Tomašs Berdihs divos setos kapitulēja Beļģijas sportistam Stīvam Darsim, kuram pirmā uzvara pret Top 10 pārstāvjiem.
25.jūl 2012
Šodien ap plkst. 19.30 cīņu par Kicbīles „ATP World Tour 250” turnīra titulu turpinās Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Viņa pretinieks 2. kārtā būs 28 gadus vecais brazīlietis Rožerio Dutra Silva, kurš pašreiz atrodas ATP ranga 107. pozīcijā.
24.jūl 2012
Ar itin dramatisku uzvaru Kicbīles ATP turnīru šodien uzsācis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 67.). Atspēlējot vienu mačbumbu, viņš trijos setos sarūgtināja mājinieku Andreasu Haideru-Maureru (ATP 149.) – 2:6, 7:5, 6:1. Rīt Ernestam 2.kārtas mačs, kurā jātiekas ar brazīlieti Rožerio Dutra-Silvu (ATP 107.).
23.jūl 2012
Pašreizējais ATP pasaules tenisa ranga līderis Rodžers Federers atteicies nest Šveices karogu Londonas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, pirmdien paziņoja Šveices Olimpiskā komiteja.
23.jūl 2012
Šodien publicētajos ATP un WTA tenisa rangos savas pozīcijas uzlabojuši Latvijas vadošie sportisti. Pateicoties veiksmīgam startam ITF sērijas sacensībās, par 28 pozīcijām uz augšu tikusi Anastasija Sevastova (šonedēļ 166.vieta). Tikmēr Ernests Gulbis pakāpies uz 67.pozīciju (piecas vietas augšup).
18.jūl 2012
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šodien izcīnījis otro uzvaru Gštādes ATP vienspēļu turnīrā. Līdzīgā triju setu spēlē latvietis bija pārāks par francūzi Benuā Pēru ar 5:7, 7:6(3), 6:4. Šis panākums Ernestam otro reizi šosezon ļāvis iekļūt ATP līmeņa turnīru ceturtdaļfinālā.
17.jūl 2012
Ar uzvaru Šveices pilsētas Gštādes ATP vienspēļu turnīru šodien uzsācis Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 72.). Trīs setos ar 7:6(2), 4:6, 6:3 viņš pieveica rangā sešas vietas zemāk esošo itālieti Filipo Volandri, sagādājot viņam trešo neveiksmi savstarpējās cīņās. 2.kārtā Gulbi gaida duelis ar Francijas pārstāvi Benuā Pēru (ATP 47.).
14.jūl 2012
Latvijas vadošā vienspēļu tenisiste Anastasija Sevastova izcīnījusi uzvaru Beļģijā notiekošā ITF vienspēļu turnīra pusfinālā. Pusfināla mačā, kas lietus dēļ notika krietni vēlāk nekā plānots, mūsu sportiste trijos setos pārspēja slovākieti Kristinu Kučovu (WTA 274.) – 3:6, 6:2 6:4.
6.jūl 2012
Par Vimbldonas vīriešu vienspēļu turnīra pirmo finālistu piektdienas pēcpusdienā kļuva seškārtējais sacensību uzvarētājs Rodžers Federers. Šveicietis četros setos ar 6:3, 3:6, 6:4, 6:3 pieveica pagājušā gada uzvarētāju Novaku Džokoviču.
4.jūl 2012
Vācijas pilsētā Kaselē notiekošo "Future" vienspēļu turnīru ar uzvaru uzsācis latvietis Andis Juška, kas ar 6:1, 6:4 apspēlēja meksikāni Migelu-Anhelu Rejesu-Varelu. Tikmēr zaudējumu Patajas (Taizeme) ITF 10 000 sacensībās piedzīvojusi Laura Gulbe, kas 2. kārtā atzina japānietes Mari Tanakas pārākumu.
29.jun 2012
Ātrāko zaudējumu "Grand Slam" turnīros septiņu gadu laikā ceturtdien piedzīvoja ATP tenisa ranga vicelīderis Rafaels Nadals, kurš cieta neveiksmi Vimbldonas čempionāta otrās kārtas mačā.
27.jun 2012
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šodien aizvadīja savu garāko maču „Grand Slam” turnīros, tomēr kortu nespēja atstāt kā uzvarētājs. Neraugoties uz 39 neatvairāmajām servēm , nācās atzīt poļa Ježi Janoviča pārākumu – 6:2, 4:6, 6:3, 6:7(2), 7:9.