Teniss

27.jun 2012
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien aizvada Vimbldonas „Grand Slam” turnīra vienspēļu 2.kārtas maču. Cīņā pret poli Ježi Janoviču Ernests uzvarēja pirmo setu ar 6:2, bet otrajā atradās iedzinējos ar 2:3, kad lietus dēļ spēle tika pārtraukta.
27.jun 2012
Šodien ar panākumu pret Sofiju Arvidsoni un Johannu Larsoni Vimbldonas turnīru sāka Latvijas vadošā dubultspēļu tenisiste Līga Dekmeijere. Viņa, spēlējot pārī ar ASV tenisisti Varvaru Lepčenko, izcīnīja uzvaru trijos setos ar rezultātu 7:6(3), 3:6, 6:3. Šī ir pirmā reize, kad Dekmeijerei izdevies iekļūt Vimbldonas dubultspēļu turnīra otrajā kārtā.
26.jun 2012
Starptautiskā Tenisa Federācija (ITF) jau šodien (iepriekš bija ziņots, ka tas tiks darīts 28.jūnijā) publiskojusi spēlētāju sarakstu, kuri piedalīsies Londonas olimpiskajās spēlēs. Diemžēl Ernesta Gulbja starp astoņu wild card ieguvējiem nav.
26.jun 2012
Latvijas tenisists Ernests Gulbis vakar pārvarēja Vimbldonas „Grand Slam” turnīra 1.kārtu, pārspējot Tomašu Berdihu - 7:6(5), 7:6(4), 7:6(4). Piedāvājām pēcspēles interviju ar Gulbi.
25.jun 2012
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien pārvarējis Vimbldonas „Grand Slam” turnīra 1.kārtu. Spēlējot centrālajā kortā, viņš ļoti labi servēja, spēlēja agresīvi un precīzi un trijos setos tika galā ar ATP ranga 7.numuru un šī turnīra 2010.gada finālistu Tomašu Berdihu - 7:6(5), 7:6(4), 7:6(4).
24.jun 2012
Divas dienas pirms Vimbldonas turnīra sākuma divas vietas ATP vienspēļu rangā zaudējis Latvijas pirmais numurs Ernests Gulbis, atkāpjoties uz 87. vietu.
22.jun 2012
Notikusi Vimbldonas turnīra izloze. Tā lēmusi, ka Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis gada trešā "Grand Slam" turnīra 1. kārtā sacentīsies ar bijušo turnīra finālistu Tomašu Berdihu, kurš rangā ieņem augsto 7. vietu. Spēle notiks pirmdien.
20.jun 2012
Šveiciešu tenisists ir izteicis nepatiku pret Vācijas Olimpiskās federācijas noteikumiem, kurus ievērojot, Londonas Olimpiskajās spēlēs nepiedalītos neviens vācu sportists.
15.jun 2012
No 17.jūnija līdz 23.jūnijam Rīgā norisināsies piecpadsmitais starptautiskais "ITF Junior Circuit" un "Tennis Europe Junior tour" otrās kategorijas tenisa turnīrs "Riga Open 2012", kas būs svētki gan sportistiem, gan skatītājiem. "Riga Open 2012" spēles būs bez maksas, tādēļ apmeklēt turnīru un klātienē vērot nākotnes tenisa zvaignzes no 28 pasaules valstīm ir aicināts ikviens interesents.
12.jun 2012
Ar zaudējumu zāliena sezonu šodien sācis Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis. Londonas ''Queen's Club'' 250 punktu turnīrā viņš ar rezultātu 3:6, 4:6 piekāpās ATP 120. numuram Simonem Bolelli.
10.jun 2012
Šodien plkst. 16.00 pēc Latvijas laika jāsākas ''French Open'' vīriešu vienspēlu noslēdzošajam mačam, kurā par titulu cīnīsies šī brīža divi labākie tenisisti pasaulē - Novaks Džokovičs un Rafaels Nadals.
6.jun 2012
Neveiksmīgs Vācijas pilsētas Firtas „Challenger” dubultspēļu turnīrs izvērties Latvijas tenisistu duetam Andim Juškam un tenisam Pavlovam. 1.kārtā divos setos viņi ar 3:6, 3:6 piekāpās rumāņiem Andrejam Daesku un Florinam Mergea.
2.jun 2012
Latvijas labākā dubultspēļu tenisiste Līga Dekmeijere, spēlējot pārī ar Taizemes pārstāvi Tamarīni Tanasugarnu, "French Open" noslēgušas ar zaudējumu 3. kārtā jeb astotdaļfinālā.
31.mai 2012
Latvijas vadošā dubultspēļu tenisiste Līga Dekmeijere šodien izcīnīja savu otro uzvaru šī gada „French Open” dāmu dubultspēļu sacensībās. Duetā ar taizemieti Tamarini Tanasugarnu viņai divos setos izdevās pārspēt ar 10.numuru izliktās amerikānietes Rakeli Kopsu-Džonsu un Ebigeilu Spīrsu – 6:4, 6:4. Tik tālu „Grand Slam” turnīros Līga tikusi pirmo reizi karjerā.
29.mai 2012
Šodien "French Open'' dubultspēļu turnīra 1. kārtu aizvadīja Latvijas vadošā dubultspēļu tenisiste Līga Dekmeijere. Esot pārī ar Tamarini Tanasugarnu, viņa negaidīti pārspēja Beļģijas un ASV tenisistes Janīnu Vikmaijeri un Slounu Stīvensu, iekļūstot prestižā turnīra otrajā kārtā.
28.mai 2012
Sāpīgu zaudējumu šodien „French Open” 1.kārtā cietis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Zaudējis pirmos divus setus un trešajā atrodoties iedzinējos ar 1:5 un 0:40, viņš tomēr prata atspēlēties un tikt līdz piektajam setam, tomēr beigās neveiksme pret kazahu Mihailu Kukuškinu – 4:6, 6:7(4), 7:5, 6:2, 4:6.
27.mai 2012
Svētdienas pusdienlaikā (12:00 pēc Latvijas laika) Francijas galvaspilsētā Parīzē tiks dots starts šī gada otrajam „Grand Slam” turnīram – „French Open”. Divu nedēļu lielākā intriga – kas uzvarēs vienspēļu turnīros? Tāpat ar interesi sekosim Ernesta Gulbja gaitām.
25.mai 2012
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis gada otro "Grand Slam" turnīru – "French Open" – sāks pret Kazahstānas pārstāvi Mihailu Kukuškinu, pret kuru līdz šim nav spēlēts. Gulbja pusē 4. kārtā jābūt ranga līderim Novakam Džokovičam.
23.mai 2012
Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere duetā ar krievieti Mariju Kondratjevu šodien nespēja pārvarēt Briseles (Beļģija) WTA dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālu. Ar 4:6, 3:6 viņas atzina ar 3.numuru izliktā Alicjas Rosoļskas (Polija) un Čī Čenas (Ķīna) dueta pārākumu.
22.mai 2012
Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova nav spējusi pabeigt Strasbūras WTA "International" sērijas sacensību pamatturnīra 1. kārtas spēli pret ungārieti Timeju Babošu, izstājoties jau pēc trešā geima, rezultātam esot 0:3.
21.mai 2012
Latvijas tenisa līderei Anastasijai Sevastovai šodien bija vajadzīga tikai 51 minūte, lai izcīnītu uzvaru Francijas pilsētas Strabūras WTA turnīra kvalifikācijas izšķirošajā mačā.
12.mai 2012
Šodien Romas "Masters 1000" kvalifikācijas turnīra ietvaros sāpīgu zaudējumu spraigā cīņā pret kolumbieti Santjago Hiraldo piedzīvoja Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis.