Teniss

2.feb 2013
Šodien Latvijas vīriešu tenisa izlase Eiropas Āfrikas zonas 2. grupas mačā nodrošinājusi uzvaru pār Tunisijas izlasi. Piektdien mūsējie trīs setos uzvarēja abās vienspēlēs, bet šodien, Andim Juškam un Ernestam Gulbim uzvarot dubultspēlē, tika panākts graujošais 3:0, kas ļāvis iekļūt nākamajā kārtā, kurā būs jaspēkojas ar Baltkrievijas vai Monako izlasi.
27.jan 2013
Novaks Džokovičs trešo gadu pēc kārtas un kopumā ceturto reizi triumfējis "Australian Open" turnīrā. Ranga līderis svētdien Melburnas finālā ar 6:7(2), 7:6(3), 6:3, 6:2 apspēlēja Endiju Mareju. Džokovičam sestais "Grand Slam" tituls karjerā.
24.jan 2013
Arī ar trešo reizi Ernestam Gulbim nav izdevies pārspēt Francijas tenisistu Polu-Anrī Matjē. Heilbronnas (Vācija) "Challenger" sacensību 2. kārtas mačā Gulbis atzina zaudējumu ar rezultātu 2:6, 6:2, 6:7(5).
23.jan 2013
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien ar ļoti pārliecinošu uzvaru iesācis 2013.gada tenisa sezonu. Heibronas Challenger turnīra 1.kārtā viņam vajadzēja tikai stundu, lai uzveiktu vācieti Matiasu Bahingeru – 6:1, 6:2.
9.jan 2013
Ar uzvaru jauno tenisa sezonu uzsācis Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Andis Juška. Vācijas pilsētas Švīberdingenas Future turnīra vienspēļu 1.kārtā latvietis pārliecinoši apspēlēja vācieti Robertu Kernu – 6:1, 6:4. Dubultspēļu sacensībās Juška gan zaudējis.
29.dec 2012
Ar uzvaru jauno sezonu sākusi Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova, kura piektdien pārvarēja Oklendas WTA "International" sērijas turnīra kvalifikācijas 1. kārtu. Lai iekļūtu pamatsacensībās, nepieciešamas vēl divas uzvaras.
23.dec 2012
Spānijas tenisa līderis Rafaels Nadals, kurš nav spēlējis kopš jūnija beigām, atzinis, ka optimālā formā nebūs līdz martam. Tik ilgs laiks "māla karalim" būs nepieciešams, lai atgūtos no kārtējā ceļgala savainojuma.
7.nov 2012
Ernestam Gulbim šovakar bija jāsāk Bratislavas "Challenger" turnīrs, taču Latvijas tenisa pirmais numurs Slovākijā nespēlēs, jo ir apslimis. Angīnas dēļ Gulbim sezona beigusies.
31.okt 2012
Abos setos iegūstot breika handikapu, Andis Juška nenoturēja pārsvaru un Ekentāles "Challenger" turnīra 2. kārtā ar 4:6, 6:7(5) zaudēja Beļģijas tenisistam Rubenam Bemelmansam.
30.okt 2012
Latvijas tenisa otrais numurs Andis Juška pirmo reizi divu gadu laikā sasniedzis "Challenger" turnīru sērijas 2. kārtu, tik tālu tiekot Ekentālē (Vācija).
29.okt 2012
Ekentāles (Vācija) "Challenger" sacensību pamatturnīram vienspēlēs no Latvijas tenisistiem kvalificējies Andis Juška, kurš trīs setos tika galā ar mūsu pirmo numuru Ernestu Gulbi – 3:6, 6:3, 6:4. Gulbis trešajā setā bija vadībā ar 3:0, taču iegūto pārsvaru nenosargāja.
6.okt 2012
Latvijas dāmu tenisa līdere Anastasija Sevastova šodien nespēja pārvarēt Austrijas pilsētas Lincas WTA vienspēļu turnīra kvalifikācijas 1.kārtu. Trīs setos viņa zaudēja krievietei Verai Duševinai – 6:3, 1:6, 4:6. Tikmēr Latvijas otrais numurs Diāna Marcinkeviča ar uzvaru iesākusi ITF 50 000 turnīru Francijā.
16.sep 2012
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis aizvadīja lielisku vienspēli un ar 6:0, 6:3, 6:1 sagrāva ATP ranga 95. numuru ukraini Sergiju Stahovski, panākot neizšķirtu Deivisa kausa izcīņas mačā pret Ukrainu. Izšķirošā spēle par iekļūšanu 1. grupā tiks uzsākta jau pēc brīža, kad Latviju pārstāvēs Andis Juška, bet ukraiņiem spēlēs Iļja Marčenko.
5.sep 2012
Nedēļu pirms Deivisa kausa izcīņas spēlēm Latvijā „Challenger” sērijas turnīru Francijā aizvadījis Latvijas tenisists Andis Juška. Panākumi gan izpalika – vienspēlēs Andis nepārvarēja kvalifikāciju, bet dubultspēlēs zaudēja 1.kārtā, paliekot bez reitinga punktiem.
21.aug 2012
Ceturto uzvaru trīs dienu laikā Vinstonseilemas ATP sacensībās izcīnījis Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 153.). Pamatturnīra 1.kārtā viņš divos setos tika galā ar argentīnieti Karlosu Berloku (ATP 44.) – 6:4, 7:5. Otrdien Gulbim jāturpina turnīrs ar cīņu pret sacensību 12.numuru, Dienvidāfrikas Republikas pārstāvi Kevinu Andersonu (ATP 35.).
20.aug 2012
Šodien ap plkst. 22.00 pirmās kārtas spēli Vinstonseilemas „ATP World Tour 250” turnīrā aizvadīs Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis. Viņa pretinieks tajā būs argentīnietis Karloss Berloks, kurš ATP rangā pašreiz ieņem 44. vietu.
20.aug 2012
Pie trešās uzvaras ASV pilsētas Vinstonseilemas ATP Tour 250 sacensību kvalifikācijā ticis Latvijas tenisists Ernests Gulbis, kurš pēc zaudēta pirmā seta prata mainīt cīņas ritējumu pret poli Ježi Janoviču – 5:7, 6:2, 6:3. Savu pamatturnīra pretinieku Ernests uzzinās šonakt.
19.aug 2012
Ar divām uzvarām ASV pilsētas Vinstonseilemas ATP vienspēļu turnīra kvalifikācijas sacensības iesācis Latvijas tenisists Ernests Gulbis.
18.aug 2012
Ar uzvaru ASV pilsētas Vinstonseilemas ATP vienspēļu turnīra kvalifikācijas sacensības šovakar uzsācis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Maču pret gados jauno austrieti Dominiku Tīmu Ernests iesāka nepārliecinoši (2:4), tomēr prata saņemties un uzvarēt divos setos – 6:4, 6:3. Naktī uz svētdienu Ernestam kvalifikācijas otrais mačs.
17.aug 2012
ATP pasaules tenisa ranga trešās vietas īpašnieks Rafaels Nadals no Spānijas pašlaik domā tikai par veselības sakārtošanu, bet par iespējamu kritienu pasaules rangā viņš nav uztraucies.
15.aug 2012
2010. gada "US Open" čempions Rafaels Nadals šogad Ņujorkā nespēlēs. Ilgi sabiedrībā cirkulējušās baumas trešdien pārvērtās par oficiālu informāciju. Spānijas labākais tenisists arvien nav spējis atgūties no ceļgala savainojuma.
5.aug 2012
Par Londonas olimpiādes vīriešu vienspēļu tenisa turnīra uzvarētāju svētdien Vimbldonā kļuva Lielbritānijas pirmais numurs Endijs Marejs, kurš finālā ar 6:2, 6:1, 6:4 sagrāva šveicieti Rodžeru Federeru.