Pļaviņš/Šmēdiņš zaudē nīderlandiešiem

Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš FIVB Pasaules kausa posma pamatturnīra otrajā spēlē Nīderlandes pilsētā Hāgā negaidīti nedaudz negaidīti nespēja tikt galā ar mājiniekiem Emielu Boersma un Danu Spaikeru, piekāpjoties trijos setos – 1:2.

Ar septīto numuru izsētās Latvijas duets pārliecinoši iesāka spēli, pirmajā setā pretiniekiem neatstājot īpaši daudz cerības uz panākumu. Sets tika uzvarēts ar 21:14. Ļoti neveiksmīgi tika iesākts otrais sets – tā sākumā latvieši nokļuva iedzinēju lomā ar 1:9, taču saņēmās un līdz tehniskajam pārtraukumam spēja pietuvoties līdz 9:12, vēlāk arī 11:12, tomēr seta turpinājums tika aizvadīts slikti un rezultātā zaudējums ar 13:21.

Izšķirošajā trešajā setā abi pāri iesāka līdzīgi, tad latvieši nokļuva iedzinējos ar 3:7, prata atspēlēties un pat izvirzīties vadībā (8:7), tomēr spraigā cīņā seta galotnē atzina pretinieku pārākumu – 14:16 setā un 1:2 mačā.

Jāatgādina, ka pamatturnīra pirmajā kārtā 29 minūtēs pārliecinoši tika apspēlēts Austrālijas duets Makhags / Slaka - 2:0 (21:16, 21:15). Rīt no rīta latvieši turpinās turnīru pret nīderlandiešiem Nomerdoilu/Šuilu. Ja Pļaviņš/Šmēdiņš šajā mačā zaudēs, tad turnīru noslēgs dalītā 17. vietā. Mačs sāksies pulksten 12.30, taču neticami - Nīderlandes spēcīgākais duets spēlēs uz sestā korta... Kaut kas nav kārtībā...