Ziemas sports

12.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs aizvadītas nepilnīgas snovborda sacensības slopstailā sievietēm. Visām sportistēm veicot vien divus fināla braucienus, par divkārtējo olimpisko čempioni kļuva ASV snovbordiste Džeimija Andersone.
12.feb 2018
Phjončhanas olimpisko spēļu sacensību trešajā dienā, 12. februārī, kalnu slēpotāju Leldi Gasūnu sagaida starts milzu slalomā, pirmos divus braucienus kamaniņās aizvadīs Elīza Cauce, Ulla Zirne un Kendija Aparjode, bet biatlonā iedzīšanā startēs Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs.
11.feb 2018
Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše pāris dienas pirmas starta Phjončhanas olimpiskajās spēlēs norāda, ka trase ir interesanta un viņam tā patīk, bet galvenās sacensības viņam būs 15 kilometru brīvā stila distance.
11.feb 2018
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods pēc iegūtās 11. vietas Phjončhanas olimpisko spēļu sacensībās izteicās, ka atbildību par neveiksmīgo ceturto braucienu uzņemas pats, nevis vaino tehniku.
11.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīru sievietēm sākušas Kanādas un ASV izlases. Potenciālās šo olimpisko spēļu finālistes savā pirmajā mačā attiecīgi pārspēja olimpiskās sportistes no Krievijas un Somijas hokejistes.
11.feb 2018
2018.gada Phjončhanas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju skāris kiberuzbrukums, svētdien apstiprināja četrgades ziemas sporta veidu nozīmīgākā foruma rīkotāji.
11.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs sadalīts desmitais medaļu komplekts. Pirmo cēlmetālu izcīnīja Francija, kuras frīstaila slēpotāja Perrina Lafona triumfēja mogula finālā.
11.feb 2018
Viss jādara laicīgāk – tāda ir galvenā atziņa pēc Phjončhanas spēļu pirmās oficiālo sacensību dienas. Tā sarūpēja nelielas ugunskristības, liekot saprast, ar ko rēķināties tuvākajās divās nedēļās.
11.feb 2018
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēc Phjončhanas olimpisko spēļu sprinta sacensībām izteicās, ka par spīti mazāk kļūdām tieši guļus šaušanā vējš esot traucējis vairāk.
11.feb 2018
Favorītiem Martēnam Furkadam un Juhannesam Bē pieļaujot pa trim un četrām kļūdām, par olimpisko čempionu sprintā kļuva vācietis Ārnds Paifers, kurš nogāza visus desmit mērķus. Pirmo individuālo olimpisko medaļu karjerā ieguva arī Mihals Krčmāržs un Dominiks Vindišs, bet Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ar trim kļūdām ieņēma 24. vietu. Debitants Oskars Muižnieks iedzīšanai nekvalificējās.
11.feb 2018
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs šodien tika sadalītas medaļas vīriešu kamaniņu sportā. Par olimpisko spēļu čempionu kļuva austrietis Dāvids Gleišers, kurš nocēla jau gandrīz kaklā uzlikto zeltu Fēliksam Loham. Vācietis pēdējā braucienā izgāzās, paliekot bez medaļas. Latvijas jaunais talants Kristers Aparjods savu olimpisko debiju noslēdza 11. pozīcijā.
11.feb 2018
Savu uzvaru sēriju 5000 metru distancē ātrslidošanā olimpiskajās spēlēs turpina leģendārais Nīderlandes sportists Svens Krāmers. Neatstājot izredzes saviem konkurentiem, Krāmers trešo reizi pēc kārtas uzvarēja šajā distancē olimpiskajās spēlēs.
11.feb 2018
Pirmais medaļu komplekts Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīts arī vīriešu skiatlonā. Visas medaļas ieguva Norvēģija, kas distanču slēpošanā iepriekšējoreiz to bija paveikusi pirms 24 gadiem Lillehammerē.
11.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu jaukto pāru kērlinga turnīrā noskaidroti pirmie trīs pusfinālisti. Pusfinālā iekļuva Kanāda, Šveice un Krievijas olimpisko atlētu komanda, bet par pēdējo vietu pēcpusdienā cīnīsies Norvēģija un Ķīna.
11.feb 2018
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs 11. februārī vairākos sporta veidos labāko rezultātu sasniegt centīsies Latvijas sportisti. Kalnu slēpotāja Kristapa Zvejnieka starts nobraucienā pārcelts spēcīgā vēja dēļ, bet Latvijas sporta draugiem ērtākā laikā biatlona sprints vīriešiem un kamaniņu sporta vīriešiem izšķirošie braucieni.
10.feb 2018
Latvijas kamaniņu sportistiem Artūram Dārzniekam un Ināram Kivleniekam Phjončhanas olimpisko spēļu pirmās dienas sacensības nebija sekmīgas, jo abi sportisti palika ārpus labāko divdesmitnieka, par ko neslēpa neizpratni un vilšanos.
10.feb 2018
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs šorīt pēc treniņa "Gangneung Ice Arena" sarunā ar Sportacentrs.com dalījās iepaidos par olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju un atzina, ka no savas pirmās olimpiādes vēlas iegūt pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju.
10.feb 2018
Ar divām spēlēm B grupā sācies Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīrs sievietēm. Pirmajā mačā Zviedrija ar 2:1 pieveica Japānu, bet Korejas vienotās izlases pirmais simboliskais mačs beidzās ar sagrāvi pret Šveici - 0:8.
10.feb 2018
Ar 7.5 kilometru sprintu sievietēm sākušās 2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu sacensības biatlonā. Par olimpisko čempioni sprintā kļuva Laura Dālmeiere (Vācija), kura šāva nekļūdīgi. Baiba Bendika šaušanā kļūdījās četras reizes, olimpiskajā debijā sasniedzot 39. vietu.
10.feb 2018
Ar vīru braucieniem kamaniņu sportā sākās Phjončhanas olimpisko spēļu programma renes sporta veidos. Pēc pirmās dienas labākais no Latvijas sportistiem ir Kristers Aparjods, ieņemot septīto pozīciju. Savukārt līderpozīcijā izvirzījies divkārtējais olimpiskais čempions Fēlikss Lohs.
10.feb 2018
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs 1500 metru distancē šorttrekā aizvadītas kvalifikācijas kārtas, un Roberto Puķītis savā slidojumā ar lieliskiem pēdējiem apļiem ierindojās otrajā vietā, kvalificējoties pusfinālam. Savukārt pusfinālā Puķītis bija ceturtais savā slidojumā, kas ļāva tikt B finālā, kurā viņš finišēja ceturtais, kopvērtējumā iegūstot 11. vietu. Bet zelta medaļu izcīnīja Dienvidkorejas sportists Hjodžuns Lims.
10.feb 2018
Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā sadalīts pirmais medaļu komplekts – distanču slēpošanā skiatlonā 15km distancē uzvarēja zviedriete Šārlota Kalla, kamēr Norvēģijas slavenā slēpotāja Marita Bjergena kļuva par visu laiku ziemas OS medaļām bagātāko sportisti, pārspējot Raisas Smetaņinas iepriekš paveikto.