Ziemas sports

28.jan 2012
Latvijas bobsleja divnieks Oskars Melbārdis/Jānis Strenga šodien Īglsas trasē Austrijā kļuva par pasaules junioru čempioniem. Otrs divnieks Uģis Žaļims/Raivis Zīrups ierindojās ceturtajā vietā.
28.jan 2012
Šodien Eiropas čempionātā biatlonā vīriešu sacensībās 10 kilometru sprintā 5. vietu izcīnījis mūsu sportists Andrejs Rastorgujevs - viņš šaušanā kļūdījās reizi un no bronzas pozīcijas atpalika par 17 sekundēm. Uzvarēja krievs Aleksejs Volkovs.
27.jan 2012
Austrijas pilsētā Brandā notiekošajā Eiropas kausā snovborda disciplīnā slopstailā lielisku panākumu guvis Latvijas pārstāvis Artūrs Cukunde, 56 dalībnieku vidū izcīnot augsto 8.vietu. Atzīstamu rezultātu sasniedza arī Toms Petrušēvics, kas ierindojās 27.vietā, informē Latvijas Slēpošanas savienības pārstāvis Ivars Bācis.
27.jan 2012
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikties dalībai Rīgas čempionātā un jaunatnes meistarsacīkstēs distanču slēpošanā, kas risināsies 19. februārī Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā, Uzvaras bulvārī 15.
27.jan 2012
11.februārī Žagarkalna slēpošanas trasē norisināsies pirmās Baltijas studentu ziemas sporta spēles, kurās aicināti piedalīties ir ne vien Latvijas augstskolu studenti, bet arī 12. klašu skolēni.
26.jan 2012
Šajā nedēļas nogalē (28.-29. janvārī) Priekuļos notiks Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm sprinta un stafetes distancēs.
24.jan 2012
Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā zaudējumu šorīt piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Otavas "Senators", kas izbraukumā ar 1:4 atzina Losandželosas "Kings" pārākumu.
22.jan 2012
Ar aizraujošām sacensībām par Sportland ziemas kausu slēpošanas sprintā un citām dažādām ziemas aktivitātēm apmeklētājiem sestdien, 21. janvārī, tika atklāts Rīgas ziemas sporta un atpūtas parks, kas tapis, sadarbojoties Sportland, Rīgas domei un SS Arkādija.
22.jan 2012
Pēc Sanktmoricā (Šveice) notikušajām Pasaules kausa izcīņas sacensībās bobslejā, kur Edgara Maskalāna pilotētais četrinieks izcīnīja trešo vietu, komentāru sniedza Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis.
22.jan 2012
Vakar Alūksnē aizvadīts pirmais šī gada rallijs - ''Alūksne 2012'', kurā sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja Jānis Vorobjovs ar stūrmani Guntaru Zicānu.
22.jan 2012
Šodien Pasaules kausa izcīņas posmā kamaniņu sportā Vinterbergas trasē Vācijā komandu stafetē Latvijas komanda (Maija Tīruma, Inārs Kivlenieks, Juris un Andris Šici) izcīnīja trešo vietu.
22.jan 2012
Pasaules kausā bobslejā četrinieku sacensībās Sanktmoricā Edgara Maskalāna pilotētais četrinieks ieņēma trešo vietu, uzstādot arī trases starta rekordu. Šis bija Maskalāna pirmais goda pjedestāls sezonā, bet Latvijas komandai - trešais. Otra mūsu ekipāža ar Oskaru Melbārdi ieņēma astoto vietu.
22.jan 2012
Pasaules ziemas čempionāta pirmajās divās dienas Latvijas sportisti ir izcīnījuši 8 medaļas dažādās disciplīnās, tai skaitā pirmo reizi ziemas peldēšanas čempionātu vēsturē Latvijai trīs medaļas izturības peldējumā – 450 metru distancē.
22.jan 2012
Teicami Pasaules kausa izcīņas posmā Soltleiksitijā (ASV) startējis Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš gandrīz par sekundi laboja sev piederošo Latvijas rekordu 1000 metru distancē.
21.jan 2012
Brīvdabas muzejā šodien tiek atklātas trīs distanču slēpošanas trases, dodot iespēju aktīvās atpūtas cienītājiem apvienot slēpošanu un muzeja apmeklējumu, aģentūru BNS informēja muzeja pārstāve Kristīne Dzedule.
21.jan 2012
Pasaules kausa posmā skeletonā Sanktmoricas trasē pēc pirmā brauciena pārliecinošā līderpozīcijā ir Latvijas pārstāvis Martins Dukurs, apsteidzot tuvāko sekotāju gandrīz par sekundi. Tomass Dukurs piesnigušajā trasē startēja kā viens no pirmajiem un pagaidām ir astotais.
21.jan 2012
Sagaidot PK noslēgumu skeletonā un bobslejā, kas notiks slavenajā Sanktmoricas dabīgā ledus trasē Šveicē, šodien un rīt LTV7 būs vērojamas tiešraides.
20.jan 2012
Šovakar, 20.janvārī, ar ceremoniālo startu Alūksnes pilsētas centrā tiks atklāta Latvijas rallija sezona un tās pirmā sacensība - ASRT rallijs "Alūksne 2012"kandidātrallijs iekļaušanai 2013.gada Latvijas rallija čempionātā un šī gada pirmais rallijsprinta čempionāta posms.
19.jan 2012
Šodien Austrijas pilsētā Insbrukā notiekošajās pirmajās Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs kalnu slēpotājiem milzu slalomā puišu konkurencē 64 dalībnieku vidū Latvijas pārstāvis Miks Zvejnieks izcīnīja augsto 13.vietu, bet uzvaru svinēja austrietis Marko Švarcs, informē Latvijas Slēpošanas savienības preses sekretārs Ivars Bācis.
19.jan 2012
Rīt sāksies 8. Pasaules ziemas peldētāju čempionāts reģistrēto. Čempionāts notiks Lielupē, sporta centrā Concept. Sacensības turpināsies trīs dienas – līdz svētdienai, 22. janvārim.
18.jan 2012
Latvijas Slēpošanas savienība aicina uz pirmās vispasaules Sniega dienas pasākumu, kas 22.janvārī norisināsies Siguldā Reiņa trasē, kur vecākiem un viņu atvasēm būs iespēja pasportot, parotaļāties vai vienkārši jauki pavadīt laiku uz sniega. Pasākums notiks trīs sporta veidos – kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā un snovbordā.
16.jan 2012
Latvijas jaunā kamaniņu braucēja Ulla Zirne pirmdien izcīnīja bronzas medaļu Insbrukā notiekošajās Pasaules I Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs.