Ziemas sports

16.feb 2018
Agrā piektdienas rītā par Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu čempionu supergigantā vīriem kļuva austriešu kalnu slēpotājs Matiass Majers, kurš iepriekš nobraucienā piedzīvoja kritienu.
16.feb 2018
Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše piektdien Phjončhanā izcīnīja 65.vietu 15 kilometru distancē brīvajā stilā, vēsta sportacentrs.com.
photo_camera
16.feb 2018
Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna naktī uz piektdienu Phjončhanas olimpisko spēļu slaloma sacensībās dāmām izcīnīja 37. vietu, noslēdzot dalību savās otrajās olimpiskajās spēlēs.
16.feb 2018
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs naktī uz piektdienu piedzīvoja debiju olimpiskajās spēlēs, īsajā programmā vīriem piedzīvojot kritienu un paliekot 21. pozīcijā.
15.feb 2018
Par divkārtēju olimpisko čempionu snovborda krosā kļuvis francūzis Pjērs Voltjē, kurš Phjončhanas trasē vadībā izrāvās pirmajos metros un pārsvaru no rokām neizlaida.
15.feb 2018
Phjončhanas olimpisko spēļu medaļu kopvērtējuma vadībā, pateicoties astoņiem zeltiem, atrodas Vācija. Šodien par uzvaru parūpējās daiļslidotāji – Aļona Savčenko un Bruno Maso kļuva par čempioniem pāru slidojumā.
15.feb 2018
Latvijas biatlona izlases treneris Intars Berkulis pēc Phjončhanas olimpisko spēļu 20 km individuālās distances nespēja atbildēt, kās noticis ar Andreju Rastorgujevu, kurš pieļāva sešas kļūdas, tai skaitā četras, šaujot guļus.
15.feb 2018
Latvijas stafetes komanda – Ulla Zirne, Kristers Aparjods, Juris un Andris Šici – Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja piekto vietu. Par čempioni kļuva Vācija, aiz muguras atstājot kanādiešus un austriešus.
15.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu programmā nākamā disciplīna bija 10 kilometru slidojums vīriešiem. Par olimpisko čempionu 12 sportistu konkurencē kļuva Teds-Jans Blumens no Kanādas, bet tikai sestais palika viens no galvenajiem favorītiem, Svens Krāmers no Nīderlandes.
15.feb 2018
Par Phjončhanas olimpisko spēļu čempionu biatlonā 20 kilometru distancē kļuvis norvēģis Juhannes Tinjess Bē. Andrejam Rastorgujevam ar sešām soda minūtēm neizdevās iekļūt top 50. Viņu apsteidza arī Oskars Muižnieks.
15.feb 2018
Latvijas biatloniste Baiba Bendika pēc Phjončhanas olimpisko spēļu individuālajam sacensībām izteicās, ka nevienā no distancēm neizdevās parādīt ļoti labu rezultātu, lai gan sagatavojusies olimpiskajām spēlēm viņa bija labi. Tikmēr treneris Ilmārs Bricis norādīja, ka Baibai šajā olimpiādē esot bijušas iespējas cīnīties pat par medaļām.
15.feb 2018
Phjončhanā notiek gatavošanās divnieku sacensībām bobslejā. Šodien aizvadīti pirmie divi treniņbraucieni, un Latvijas ekipāžām labāk veicās otrajā. Oskars Melbārdis ierindojās ceturtajā vietā, bet Oskars Ķibermanis atradās pozīciju zemāk. Abos braucienos pārliecinoši uzvarēja vācietis Johaness Lohners.
15.feb 2018
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs zelta medaļu 15 kilometru individuālajā distancē jeb biatlona klasikā izcīnīja Hanna Eberga, kurai tā bija pirmā olimpiskā medaļa. Baiba Bendika sāka labā tempā un pēc pirmās šaušanas atradās ceturtajā vietā, tomēr turpinājumā sekoja četras kļūdas, kas liedza cīņu par augstāku pozīciju.
15.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu distanču slēpošanas programma turpinājās ar 10 km distanci brīvajā stilā sievietēm. Par sacensību uzvarētāju kļuva Ragnhilda Haga no Norvēģijas, bet pie bronzas tika uzreiz divas slēpotājas. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Patrīcija Eiduka un Inga Paškovska, ierindojoties attiecīgi 44. un 80. vietā starp 90 slēpotājām.
15.feb 2018
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs par čempionu nobraucienā kļuvis pieredzējušais norvēģis Aksels Lunds Svindāls, kurš par 0,12 sekundēm apsteidza tautieti Kjetilu Jansrūdu. Tādējādi viņš izcīnīja otro olimpisko titulu un ceturto medaļu.
14.feb 2018
Latvijas kamaniņu divnieka ekipāža Andris Šics un Juris Sičs pēc iegūtās sestā vietas Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izteicās, ka šodien pieļautās kļūdas noderēs rītdienas komandu stafetē, bet otrais brauciens apliecinājis, ka arī pjedestāls nemaz tik nereāls nav bijis.
14.feb 2018
Ceturto zelta medaļu Nīderlandei ātrslidošanā Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs sagādājusi Joriena ter Morsa. Viņai izdevās labot kopš 2002. gada Soltleiksitijas olimpiskajām spēlēm esošo olimpisko rekordu un triumfēt 1000 metru distancē.
14.feb 2018
Phjončhanā aizvadītas sacensības kamaniņu sportā divniekiem. Sesto rezultātu uzrādīja Andris un Juris Šici, savukārt Oskars Gudramovičs/ Pēteris Kalniņš ierindojās 14. pozīcijā. Zelta medaļas izcīnīja vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Arlts.
14.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs sadalīts pirmais medaļu komplekts ziemeļu divcīņā. Par divkārtējo olimpisko čempionu sacensībās uz normālā tramplīna un 10 km slēpojumā kļuva vācietis Ēriks Frenzels, aiz sevis atstājot sīvāko konkurentu Akito Vatabi no Japānas.
14.feb 2018
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs aizvadīti pēdējie treniņbraucieni skeletonā vīriešiem. Martins Dukurs piedalījās piektajā braucienā, kurā bija pārliecinoši ātrākais, Tomass Dukurs abos braucienos tika labāko četriniekā, savukārt galvenais favorīts mājinieks Sunbins Juns uz starta atkal nedevās.
14.feb 2018
Ar lielu blīkšķi par trīskārtējo olimpisko čempionu rampas disciplīnā Phjončhanā kļuvis leģendārais snovbordists Šons Vaits no ASV. Vaits kā pēdējais stājās uz starta pēdējā braucienā un izrāva uzvaru, atkārtojot Turīnā un Vankūverā sasniegto.
13.feb 2018
Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu sieviešu hokeja turnīra favorītes, Kanādas un ASV izlase, izcīnījušas vēl pa vienai uzvarai. Kanāda pirms tikšanās ar ASV uzvarēja Somiju, bet ASV tika galā ar olimpiskajām sportistēm no Krievijas.