Gudļevski ātri nomaina, Videla vārti neglābj ''Dinamo'' no zaudējuma Sočiem

© F64

Kontinentālās hokeja līgas spēlē savā laukumā Rīgas "Dinamo" ar 1:4 piekāpās "Sochi". Vienīgos vārtus Rīgas komandai guva Līnuss Videls mača izskaņā, kamēr Kristers Gudļevskis pēc neveiksmīga spēles sākuma tika nomainīts.

Pēc šīs nosacītās neveiksmes, kurā Gudļevskis bija atstājis nepiesegtu vārtu tuvo devītnieku, „Dinamo” treneri ātri reaģēja un uzreiz laukumā sūtīja Biļalovu.

Rīgas „Dinamo” šodienas spēlē vārtos bija atgriezies Kristers Gudļevskis, kamēr pret „Jokerit” veiksmīgi nospēlējušais Timurs Biļalovs palika rezervē. Gudļevskis tika pārspēts jau trešajā minūtē, kad rīdziniekiem neizdevās savākt ripu savā aizsardzības zonā un pa Gudļevska vārtiem tika izdarīts metiens. Viņš to atvairīja, taču ripa nokrita pa metienam Kirilam Kapustinam, kurš atklāja rezultātu.

Pēc tam „Dinamo” radās iespēja spēlēt vairākumā, kurā izveidoja pāris bīstamus momentus, taču nākamos vārtus tik un tā guva „Sochi”. Spēles 11. minūtē, kad „Dinamo” vēlreiz neizdevās divcīņā laukuma stūrī tikt pie ripas un izmest no to zonas, Johans Ovitū izdarīja metienu no zilās līnijas, un neticami veiksmīgi nūju ripas ceļā pielika Ņikita Točickis, ievirzot ripu vārtu devītniekā.

Pēc šīs nosacītās neveiksmes, kurā Gudļevskis bija atstājis nepiesegtu vārtu tuvo devītnieku, „Dinamo” treneri ātri reaģēja un uzreiz laukumā sūtīja Biļalovu. Pirmajā periodā „Sochi” turpināja uzbrukt vairāk, taču Biļalovs spēlē iegāja sekmīgi.

Arī otrā perioda sākumā vairāk uzbruka viesi, un „Dinamo” centās rast risinājumus ar uzbrucēju virknējumu izmaiņām. „Sochi” bija ļoti tuvu trešajam vārtu guvumam, kad Biļalovs nenoturēja ripu un turpat netālu tukša vārtu stūra priekšā bija zviedrs Roberts Rosens, taču viņam tomēr gūt vārtus neizdevās. Treneris Ģirts Ankipāns gan tāpat nebija apmierināts ar mača gaitu un pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Tieši pēc pusminūtes pārtraukuma Džeriņš saņēma divu minūšu sodu, taču līdz perioda beigām rezultāts vairs nemainījās.