Teniss

31.jūl 2011
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šorīt otro reizi karjerā sasniedzis kāda ATP vienspēļu turnīra finālu.
30.jūl 2011
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šorīt turpinājis uzvaru sēriju Losandželosas ATP tenisa turnīrā. Ceturtdaļfināla spēlē viņš pārliecinoši tika galā ar turnīra 2.numuru, argentīnieti Huanu Martinu Del Potro (ATP 19.) – 6:2, 6:4.
29.jūl 2011
Agrā sestdienas rītā (5:30 pēc Latvijas laika) Losandželosas ATP tenisa turnīra ceturtdaļfināla spēli aizvadīs Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis.
28.jūl 2011
Bez pārsteigumiem noslēgusies Losandželosas ATP tenisa turnīra „Farmers Classic” vienspēļu 2.kārtas cīņa starp latvieti Ernestu Gulbi un amerikāni Danielu Kosakovski.
26.jūl 2011
Pusnaktī savu pirmo spēli Losandželosas ATP "World Tour 250" turnīrā aizvadīs Latvijas pirmais numurs Ernests Gulbis, tiekoties ar Beļģijas veterānu Ksavjēru Malisu.
24.jūl 2011
Igaunijā šajā un nākamajā nedēļā notiek starptautiski „Future” tenisa turnīri, kurā piedalās arī Latvijas tenisisti.
21.jūl 2011
Publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi. Ne vienā, ne otrā nav notikušas izmaiņas pirmajā desmitniekā, bet Latvijas vadošajiem tenisistiem šoreiz nācies zaudēt dažas vietas.
18.jūl 2011
Šodien ASV pilsētā Atlantā startēs ATP tenisa turnīrs ar balvu fondu 531 000 ASV dolāru. Pirmo reizi karjerā tajā spēlēs arī latvietis Ernests Gulbis, kurš turnīru uzsāks ar spēli pret mājinieku Džeimsu Bleiku.
17.jūl 2011
Latvijas tenisa pirmais numurs Ernests Gulbis Atlantas ATP „World Tour 250” sērijas turnīra 1. kārtā salozēts kopā ar mājinieku Džeimsu Bleiku. Uzvaras gadījumā pretī stāsies cits ASV pārstāvis – Džons Isners.
5.jūl 2011
Serbu tenisa zvaigzne un nacionālais varonis Novaks Džokovičs vakar atgriezās mājās Belgradā, kur to sagaidīja vairāk kā 100 000 cilvēku liels, sajūsmas pilns pūlis, vēsta portāls „adkronos.com”
3.jūl 2011
Ar Serbijas tenisista Novaka Džokoviča triumfu noslēdzies Vimbldonas vīriešu vienspēļu tenisa turnīrs.
3.jūl 2011
Šodien plkst. 16:00 notiks 125. Vimbldonas vīriešu vienspēļu turnīra fināls, kurā sacentīsies jaunais un vecais ranga līderis – Novaks Džokovičs pret Rafaelu Nadalu.
25.jun 2011
Vimbldonas tenisa čempionāts jau 3. kārtā beidzies bijušajam šo sacensību finālistam Endijam Rodikam. Amerikānis trīs setos ar 6:7(2), 6:7(2), 4:6 piekāpās Spānijas pārstāvim Felisiano Lopesam. Viņš izcīnījis pirmo uzvaru astoņos mačos pret Rodiku.
22.jun 2011
Smagu zaudējumu Vimbldonas sieviešu vienspēļu turnīra 1.kārtā šodien cietusi Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova (WTA 54.), piekāpjoties vācietei Sabīnei Liziki ar 1:6, 1:6.
22.jun 2011
Latvijas tenisists Ernests Gulbis otrdienas vakarā uzsāka Vimbldonas „Grand Slam” turnīru. 1.kārtas mačā pret krievu Dmitriju Tursunovu latvietis izspēlēja nepilnus trīs setus, pēc kuriem uz tablo līdzsvars – 3:6, 6:3, 5:5.
14.jun 2011
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis īsi pirms Vimbldonas „Grand Slam” turnīra uzsācis sadarbību ar argentīniešu treneri Giljermo Kanjasu, kurš tikai 2010.gada martā aizgāja no profesionālā tenisa kā spēlētājs.
8.jun 2011
Latvijas vadošā dubultspēļu pārstāve Līga Dekmeijere pārī ar ķīnieti Šuaju Žanu šodien sasniegusi Kopenhāgenas „International” sērijas turnīra 2. kārtu jeb ceturtdaļfinālu.
7.jun 2011
Ar zaudējumu zāliena sezonu uzsācis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Londonas (Lielbritānija) ATP tenisa turnīra 1.kārtas mačā viņš ar 3:6, 3:6 piekāpās francūzim Adrianam Manarino (ATP 54.).
5.jun 2011
Spānijas labākais tenisists Rafaels Nadals izcīnījis savu sesto „French Open” titulu - ceturto reizi finālā viņš apspēlēja Rodžeru Federeru – 7:5, 7:6(3), 5:7, 6:1. Uzvara ļāvusi Nadalam nosargāt ranga pirmo vietu un ar sešiem „French Open” tituliem atkārtot zviedra Bjerna Borga pirms 30 gadiem iespēto.
5.jun 2011
Latviešu labākais tenisists Ernests Gulbis jaunnedēļ notiekošajā Londonas ATP „World Tour 250” sērijas turnīra pirmās kārtas mačā tiksies ar francūzi Adrianu Manarino, bet mūsu labākā tenisistes Anastasijas Sevastovas pirmā pretiniece WTA „International” sērijas turnīrā Kopenhāgenā būs rumāniete Simona Halepa.
31.mai 2011
Novaka Džokoviča pretinieks „French Open” pusfinālā būs Šveices pirmais numurs Rodžers Federers, kurš arī ceturtdaļfinālā uzvarēja trīs setos, ar 6:4, 6:3, 7:6(3) pieveicot Gaelu Monfīsu.
30.mai 2011
Par "French Open" pirmo pusfinālistu kļuvis Novaks Džokovičs. Serbam pat nemaz nebūs jāaizvada rīt paredzētā ceturtdaļfināla cīņa, jo viņa pretinieks Fabio Foņīni izstājies no sacensībām savainojuma dēļ.