Teniss

25.mai 2011
Ar diviem zaudējumiem šī gada „French Open” tenisa turnīrs noslēdzies Latvijas sportistei Anastasijai Sevastovai. Vakardienas neveiksmei vienspēlēs šodien sekoja arī zaudējums dubultspēļu turnīrā. Kopā ar ukrainieti Olgu Savčuku zaudēts pret japānieti Kimiko Dati-Krumu un ķīnieti Šuaju Žanu – 5:7, 4:6.
24.mai 2011
Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere duetā ar ungārieti Agnesu Šavaju šodien izcīnījusi uzvaru „French Open” dāmu dubultspēļu turnīra 1.kārtā. Trīs setu mačā viņām izdevās salauzt mājinieču Irēnas Pavlovičas un Lauras Torpas pretestību – 7:6(3), 3:6, 6:3. Uzvara mūsu sportistei ļāva nopelnīt 160 reitinga punktus.
22.mai 2011
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien kārtējo reizi nav spējis pārvarēt kāda no „Grand Slam” turnīra pirmo kārtu. „French Open” 1.kārtas mačā viņš nespēja tikt galā ar pretinieka Blaza Kavčiča aizsardzības tenisu, pats pieļāva daudz nepiespiesto kļūdu un zaudēja trīs setos – 1:6, 4:6, 2:6. Ernesta pēdējā uzvara „Grand Slam” turnīru 1.kārtā bija 2009.gadā Vimbldonā.
19.mai 2011
Latvijas tenisists Ernests Gulbis piedzīvojis zaudējumu Nicas ATP vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā, atzīstot ATP ranga sestā numura, čeha Tomaša Berdiha pārākumu – 1:6, 4:6. Nicā latvietis nopelnīja 45 reitinga punktus, bet tagad var doties uz Parīzi, kur jau svētdien startēs „French Open” turnīrs.
18.mai 2011
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 85.) šodien izcīnījis otro uzvaru Nicas (Francija) ATP vienspēļu turnīrā.
16.mai 2011
Publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi. Prognozējamu kritumu uz ranga devīto desmitu piedzīvojis Ernests Gulbis. Viņš zaudējis pērn izcīnītos 180 reitinga punktus un šonedēļ ir 85.vietā pasaulē. Latvijas dāmu tenisa līderei Anastasijai Sevastovai šonedēļ 46.pozīcija.
14.mai 2011
Latvijas tenisists Ernests Gulbis jaunnedēļ startēs Francijas pilsētas Nicas ATP Tour 250 sērijas turnīrā, kas viņam būs pēdējā pārbaude pirms gada otrā „Grand Slam” turnīra – „French Open” Parīzē.
2.mai 2011
Publicēts jaunākais ATP tenisa rangs, kurš kritumu par 31 vietu piedzīvojis Ernests Gulbis. Zaudējot pērn Romā nopelnītos 360 punktus, latvietis atkāpies uz 64.pozīciju. Tikmēr WTA rangā vienu vietu zaudējusi Anastasija Sevastova – 38.pozīcija.
24.apr 2011
Uzvaras attālumā no Čehijas pilsētas Ostravas „Challenger” vienspēļu pamatturnīra nokļuvis Latvijas tenisists Andis Juška. Kvalifikācijas turnīra 2.kārtā Andis ar 7:6(8), 6:2 apspēlēja itālieti Eriku Krepaldi, bet izšķirošajā mačā spēkosies ar ukraini Artjomu Smirnovu.
24.apr 2011
Anastasija Sevastova uzzinājusi savu pirmās kārtas pretinieci pirmdien Eštorilā (Portugāle) startējošā "International" sērijas turnīrā, kurā viņa uzvarēja pirms gada, izcīnot savu pirmo titulu WTA līmenī.
20.apr 2011
Latvijas tenisists Andis Juška duetā ar krievu Mihailu Jelginu šodien nav spējis sasniegt Itālijas pilsētas Neapoles „Challenger” dubultspēļu turnīra pusfinālu.
17.apr 2011
Montekarlo (Monako) ATP „Masters Series” tenisa turnīrā jau septīto gadu pēc kārtas čempiona godā ticis spānis Rafaels Nadals. Ranga līderis 2011.gada finālā ar 6:4, 7:5 apspēlēja savu tautieti Davidu Fereru. Kopumā Nadalam jau 44. ATP vienspēļu tituli.
13.apr 2011
Latvijas tenisists Andis Juška šodien guvis otro uzvaru Itālijas pilsētas Verčelli „Future” vienspēļu turnīrā, triju setu spēlē apspēlējot ar 2.numuru izlikto vācieti Dīteru Kindlmanu – 5:7, 7:5, 6:2. Ceturtdaļfinālā Anda pretinieks būs austrietis Daniels Kelerers.
12.apr 2011
Latvijas tenisa līderim Ernestam Gulbim nav izdevies iekļūt Montekarlo „Masters 1000” turnīra 3. kārtā. Šodien Gulbis 2. kārtas mačā divos setos ar 4:6, 5:7 atzina Kanādas sportista Miloša Raoniča pārākumu.
11.apr 2011
Pie otrās pārliecinošās uzvaras 2011.gada Montekarlo ATP „Masters Series” turnīrā ticis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis.
10.apr 2011
Ar pārliecinošu uzvaru Montekarlo ATP „Masters Series” tenisa turnīru uzsācis Ernests Gulbis (ATP 31.). Divu setu spēlē viņš ar 6:1, 6:4 sagrāva rangā desmit vietas augstāk esošo ukraini Aleksandru Dolgopolovu, izcīnot pirmo panākumu māla seguma kortos 2011.gada sezonā. 2.kārtas mačā Ernesta pretinieks būs Milošs Raoničs (ATP 35.).
10.apr 2011
Šodien startē prestižais Montekarlo ATP „Masters Series” tenisa turnīrs. Šodien tiks aizvadītas pirmās četras pamatturnīra cīņas, no kurām vienā spēlēs arī latvietis Ernests Gulbis. Pēc 16:00 pēc Latvijas laika viņš centrālajā kortā spēkosies ar ukraini Aleksandru Dolgopolovu, kurš rangā atrodas desmit vietas augstāk (21. pret 31.).
4.apr 2011
Publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi. Latvijas līderi savas pozīcijas saglabājuši – Ernests Gulbis ir 31., bet Anastasija Sevastova 38.pozīcijā. Tikmēr jauns karjeras rekords Kārlim Lejniekam, kurš pakāpies uz 351.vietu.
3.apr 2011
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis pārtraucis sadarbību ar argentīniešu speciālistu Ernanu Gumī un turpmāko sezonu trenēsies austrāliešu speciālista Darena Keihila vadībā. Gumī nav varējis turpināt darbu ģimenes problēmu dēļ.
27.mar 2011
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 31.), šodien nav spējis pārvarēt Maiami ATP „Masters Series” tenisa turnīra 2.kārtu. Lai gan mačā pret argentīnieti Karlosu Berloku (ATP 71.) latvietim bija izteikts favorīta statuss, tomēr nācās kapitulēt ar 1:6, 6:2, 4:6.
15.mar 2011
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien piedzīvojis pamatīgu zaudējumu Indianvelsas ATP „Masters Series” turnīra 3.kārtā. Mačā pret ranga trešo numuru, serbu Novaku Džokoviču latvietis uzvarēja tikai vienā geimā (0:6, 1:6), jo pagalam nevedās spēle pie savas serves.
14.mar 2011
ASV pilsētas Indianvelsas ATP „Masters Series” tenisa turnīra 3.kārtu sasniedzis Ernests Gulbis.