Teniss

18.mai 2010
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova uzvarējusi sesto spēli pēc kārtas WTA līmeņa turnīros. Šodien Strasbūras WTA „International” sacensību pirmajā kārtā viņa 47 minūšu laikā tika galā ar savu vienaudzi, kolumbieti Marianu Duke Marino (WTA 101.) – 6:1, 6:1.
17.mai 2010
Publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi, kurā jaunas rekordpozīcijas sasnieguši mūsu vadošie tenisisti Ernests Gulbis un Anastasija Sevastova. Ernests pēc iekļūšanas ceturtdaļfinālā Madridē pacēlies uz 27. vietu, bet Anastasija, pat nespēlējot turnīros, tikusi uz 58. pozīciju.
14.mai 2010
Latvijas tenisa pirmajam numuram Ernestam Gulbim nav izdevies iekļūt Madrides ''Masters 1000'' turnīra pusfinālā.
14.mai 2010
Šovakar Latvijā gaidāms īsts sporta vakars. 21:15 pasaules hokeja čempionātā ceturto spēli aizvadīs Latvijas izlase (spēle pret zviedriem), bet 21:00 Madrides centrālajā tenisa kortā tiksies Ernests Gulbis un Rodžers Federers, lai noteiktu „Masters Series” sacensību pusfinālistu. Mačs tiešraidē „Viasat Sport Baltic”.
14.mai 2010
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis vēlā ceturtdienas vakarā sasniedzis Madrides ''Masters 1000'' turnīra ceturtdaļfinālu. 3. kārtas spēlē Gulbis divos setos tika galā ar spāni Felisiano Lopesu – 6:2, 7:6(0). Ceturtdaļfinālā Ernests tiksies ar ranga līderi Rodžeru Federeru.
13.mai 2010
Madrides ATP „Masters Series” tenisa turnīrā šodien 3. kārtas cīņas, lai noteiktu tos astoņus tenisistus, kuri turpinās cīņu par titulu. Labas cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā ir arī latvietim Ernestam Gulbim, kuram otro reizi divu nedēļu laikā būs jācenšas uzvarēt spānis Felisiano Lopess.
11.mai 2010
Ernesta Gulbja pretinieks Madrides ATP „Masters Series” tenisa turnīra 2. kārtas mačā būs krievs Mihails Južnijs 9ATP 13.), kurš šodien trijos setos apspēlēja slovāku Lukašu Lačko – 2:6, 6:3, 6:1. Abu cīņa gaidāma trešdien 15:00 pēc Latvijas laika.
11.mai 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien pārvarējis Madrides ATP „Masters Series” tenisa turnīra 1. kārtu. Divos setos viņš tika galā ar pagājušās nedēļas Eštorilas turnīra čempionu Albertu Montanjesu – 7:5, 6:1, kas ļaus viņam spāni apsteigt arī nākamās nedēļas ATP rangā. 2. kārtā Ernestu gaida cīņa ar krievu Mihailu Južniju vai slovāku Lukašu Lačko.
7.mai 2010
Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova pirmo reizi iekļuvusi WTA tūres turnīra finālā, šodien Eštorilas (Portugāle) turnīra pusfinālā trīs setos pieveicot ķīnieti Šuaju Penu – 6:7(6), 6:1, 6:3.
7.mai 2010
Bijusī Vimbldonas uzvarētāja šveiciešu tenisiste Martina Hingisa šosezon atgriezīsies kortā - pārī ar krievieti Annu Kurņikovu Marina piedalīsies veterānu dubultspēļu turnīrā "All England Club".
6.mai 2010
Latvijas dāmu tenisa līdere Anastasija Sevastova sasniegusi karjeras otro WTA pusfinālu, šodien Eštorilas turnīra ceturtdaļfinālā divos setos ar 7:6(6), 6:2 pieveicot Austrāliju pārstāvošo krievieti Anastasiju Rodionovu.
6.mai 2010
Eštorilas (Portugāle) WTA „International” sērijas vienspēļu turnīrā šodien tiks aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles. 15:00 pēc Latvijas laika kortos dosies arī mūsu tenisiste Anastasija Sevastova, kura mačā pret Anastasiju Rodionovu (Austrālija) centīsies nodrošināt iekļūšanu sacensību pusfinālā.
5.mai 2010
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien bez liekas aizķeršanās sasniegusi Portugāles pilsētas Eštorilas WTA vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu. Divu setu spēlē mūsu sportiste ar 6:1, 4:2 uzveica Japānas veterāni, 39 gadus veco Kimiko Dati Krumu (japāniete maču nepabeidza).
3.mai 2010
Šodien publicētajā ATP tenisa vienspēļu rangā paredzētu rekordvietu sasniedzis vadošais Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Romas turnīrā sasniegtais pusfināls un iegūtie 360 reitinga punkti Ernestam devuši 35. vietu (par trijām augstāk nekā iepriekšējais rekords).
1.mai 2010
Latvijas sportists Ernests Gulbis šodien kļuva par pirmo tenisistu šajā sezonā, kurš spējis uzvarēt setu māla seguma kortos pret spāni Rafaelu Nadalu, tomēr izvairīties no zaudējuma pusfināla spēlē mūsu sportistam neizdevās – 4:6, 6:3, 4:6. Romas ATP "Masters Series" turnīrā Gulbis nopelnīja 360 reitinga punktus, kā arī 103 450 eiro prēmiju.
1.mai 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis piektdienas vakarā izcīnījis ceturto uzvaru prestižajā Romas ATP „Masters Series” tenisa turnīrā, ceturtdaļfināla spēlē ar 7:6(6), 6:1 pieveicot spāni Felisiano Lopesu. Pusfinālā bez Ernesta iekļuvuši arī trīs Spānijas tenisisti, bet mūsu sportista pretinieks sestdien 17:00 būs „māla karalis” Rafaels Nadals.
29.apr 2010
Latvijas pirmā rakete Ernests Gulbis sasniedzis Romas ''Masters 1000'' turnīra ceturtdaļfinālu. Gulbis 3. kārtas spēlē smagā cīņā tika galā ar itāli Filipo Volandri – 6:2, 3:6, 7:6(4).
29.apr 2010
Ceturtdienas pēcpusdienā, ap plkst. 16:00, Romas ''Masters 1000'' turnīra 3. kārtas spēli aizvadīs Latvijas pirmais numurs Ernests Gulbis, tiekoties ar Itālijas tenisistu Filipo Volandri. Gulbim uzvaras cena – vieta ceturtdaļfinālā un ranga karjeras rekords.
28.apr 2010
Šveices tenisa leģenda Rodžers Federers ATP ranga līdera godā gozējas 280 nedēļas. Šo nedēļu laikā viņš piedzīvojis tikai 46 zaudējumus. Vakar pieveicot Federeru Romas turnīra 2. kārtā ar 2:6, 6:1, 7:5, latvietis Ernests Gulbis kļuva par 26. tenisistu, kuram izdevies pieveikt ranga līderi – Federeru.
28.apr 2010
ATP ranga līderis Rodžers Federers pēc vakar piedzīvotā zaudējuma Romas ''Masters 1000'' turnīra otrajā kārtā Ernestam Gulbim (6:2, 1:6, 5:7) atzina, ka nospēlējis ļoti vāji un slavēja Gulbi, paredzot viņam lielisku nākotni.
28.apr 2010
2010. gada 27. aprīli Latvijas tenisa vēsturē droši varēs atzīmēt ar sarkano krāsu. Romas ATP Masters Series tenisa turnīra 2. kārtas spēlē Ernests Gulbis trijos setos pieveica ranga līderi šveicieti Rodžeru Federeru – 2:6, 6:1, 7:5, tiekot pie, iespējams, nozīmīgākās uzvaras savā karjerā.
27.apr 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien sarūpējis pamatīgu pārsteigumu Romas ATP „Masters Series” tenisa turnīrā. 2. kārtas mačā viņš ar 2:6, 6:1, 7:5 apspēlēja ATP ranga līderi Rodžeru Federeru, gūstot nozīmīgāko uzvaru savā karjerā.