Trefilovs ierindojas 38.vietā un nekvalificējas finālam

Latvijas vingrotājs Dmitrijs Trefilovs daudzcīņas summā pēc savas grupas starta ierindojās 38.pozīcijā un nekvalificējās finālam.

Latvijas vingrotājs Dmitrijs Trefilovs noslēdzis Londonas olimpisko spēļu sacensības vingrošanas daudzcīņā.

Dmitrijs jau pirmajā disciplīnā, brīvajās kustībās, pieļāva rupju kļūdu krītot pēc viena no elementiem, tāpēc nopelnīja vien 12,900 punktus. Savā kroņa numurā, vingrojumā uz zirga, Trefilovs ieguva 14,232 punktus un ilgu laiku bija grupas līderis, taču sacensību gaitā viņu apsteidza četri konkurenti. Apļos Latvijas vingrotājam 13,133 punkti, atbalsta lēcienā – 14,733 punkti, līdztekās – 13,533 punkti, bet vingrojumā uz stieņa – 13,033 punkti.

Trefilovs priekšsacīkstēs piedalījās vingrojumos uz visiem sešiem rīkiem, summā nopelnot 82,565 punktus.

Pirms pārējo divu grupu starta Trefilovs ar 82,565 punktiem ieņem desmito vietu, bet no individuālajām disciplīnām  vingrojumā uz zirga saņēma  14,233 punktus, kas deva 24.vietu vietu šajā disciplīnā.

Lai startētu finālā, kopvērtējumā jābūt labāko 24 skaitā daudzcīņā, vai arī labākoastoņniekā kādā no individuālajām disciplīnām.

Tikmēr brīvajās kustībās Trefilovs saņēma 12,900 punktus un ieņēma 68.vietu, vingrojumos uz apļiem viņš tika pie 13,133 punktiem, kas deva 67.pozīciju, atbalsta lēciena disciplīnā Latvijas sportists ar 14,733 punktiem ieņēma 63.vietu, vingrojumos uz līdztekām viņš ar 13,533 punktiem ierindojās 61.vietā, bet vingrojumos uz stieņa Trefilovs saņēma 14,033, kas deva 41.pozīciju.

Labāko rezultātu daudzcīņas kvalifikācijā ar 91,265 punktiem sasniedza amerikānis Danels Lejva.

Tāpat ASV ar 275,342 punktiem bija labākais rezultāts komandu sacensību kvalifikācijā.

Finālsacensībām daudzcīņā kvalificējās 24 labākie sportisti, bet individuālajās disciplīnās finālā iekļuva astoņu labāko rezultātu īpašnieki. Finālos varēs startēt ne vairāk kā divi vienas valsts pārstāvji.