Grabuste un Ikauniece pēc pirmās disciplīnas 26. un 27. vietā

Šorīt Londonas olimpiskajās spēlēs startus uzsāka septiņcīņnieces Aiga Grabuste un Laura Ikauniece. Pirmajā disciplīnā, 100 metru barjerskrējienā, nedaudz veiksmīgāka izrādījās Latvijas rekordiste Grabuste.

Interesanti, ka Latvijas sportistes bija ielozētas vienā skrējienā, tāpēc varēja cīnīties plecu pie pleca. Mūsējās gan savā skrējienā palika pēdējās divās vietās – Grabuste finišēja pēc 13.65 sekundēm, bet Ikauniece viņai zaudēja vien 0.06 sekundes.

No personiskā rekorda Grabuste atpalika 0.19 sekundes, savukārt Ikauniecei līdz šogad sasniegtajam personiskajam rekordam pietrūka 0.18 sekundes.

Pēc pirmās disciplīnas Latvijas sportistes ieņem, attiecīgi, 26. un 27. vietu 38 dalībnieču konkurencē. Grabustei 1028 punkti, Ikauniece atpaliek par astoņiem punktiem.

Septiņcīņa turpināsies ar augstlēkšanas disciplīnu.