Portāls Sportacentrs.com / Autori

6.okt 2018
Pieredzējušais latviešu hokejists Krišjānis Rēdlihs jau drīzumā pametīs Latvijas čempionu "Kurbadu" un atgriezīsies Kontinentālajā hokeja līgā, kur grasās spēlēt Pekinas "Kunlun Red Star" rindās.
6.okt 2018
Anastasija Sevastova (WTA 20.) Pekinas "Premier Mandatory" sērijas turnīra pusfinālā ar 6:4, 6:4 uzvarēja ar muguras savainojumu spēlējušo Japānas pirmo raketi Naomi Osaku (WTA 6.), pirmoreiz iekļūstot "Premier" līmeņa finālā.
6.okt 2018
NBA vēl vienu panākumu pārbaudes spēlēs izcīnījusi Sanantonio "Spurs", kas savā laukumā šoreiz ar rezultātu 117:93 sakāva Detroitas "Pistons".
5.okt 2018
Neveiksmīgi aizvadītu pirmo divu periodu dēļ, kuru laikā tika zaudēts ar 0:4, zaudējumu piedzīvojusi Rīgas ''Dinamo'' komanda, kas viesos ar 2:5 atzina Boba Hārtlija vadītās Omskas ''Avangard'' pārākumu. Vārtus rīdzinieku labā guva nomināli otrās maiņas hokejisti Matiass Mitinens un Līnuss Videls.
5.okt 2018
VEF basketbolisti VTB līgas (Krievijas čempionāts) mājas spēlē zaudēja Maskavas apgabala "Khimki" ar 67:96. Rīdzinieki puslaikā ielaida 24 punktus pēc kļūdām, pēc 20 nospēlētām minūtēm nokļūstot iedzinēju lomā ar 26:52.
5.okt 2018
Latvijas sieviešu basketbola izlase pēc debijas Pasaules kausā, kurā gan nācās palikt bez panākumiem, Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) rangā veikusi divu pozīciju kāpumu un tagad atrodama 24. vietā.
5.okt 2018
Itālijas futbola grands Turīnas "Juventus" paudis atbalstu savai superzvaigznei Krištianu Ronaldu, kurš šonedēļ nokļuvis skandāla epicentrā, jo tiek vainots izvarošanā, tikmēr viņa viens no lielākajiem atbalstītājiem "Nike" atzinis, ka ir "dziļi noraizējies".
5.okt 2018
Anastasija Sevastova (WTA 20.) Pekinā ar 6:3, 7:6(5) apspēlēja bijušo pasaules ceturto raketi Dominiku Cibulkovu (WTA 30.), sasniedzot "Premier Mandatory" sērijas turnīra pusfinālu, kur tiksies ar "US Open" čempioni Naomi Osaku (WTA 6.). Pateicoties Ķīnā sasniegtajam rezultātam, Sevastova jaunnedēļ atgriezīsies Latvijas pirmā numura godā.
5.okt 2018
NHL regulārās sezonas pirmo spēli aizvadīja Bufalo „Sabres”, kas ar 0:4 piekāpās Bostonas „Bruins”. Zemgus Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīja neveiksmīgu spēli ar maz pozitīviem pavērsieniem, kamēr Bostona ar četrām Breda Maršāna rezultatīvām piespēlēm droši atguvās no vakardienas neveiksmes Vašingtonā.
4.okt 2018
Pēc Turcijas pilsētas Erzurumas svītrošanas no 2026.gada Ziemas olimpisko spēļu rīkošanas kandidāšu saraksta Zviedrijas galvaspilsētas un Siguldas apvienotā kandidatūra turpina cīņu par četrgades nozīmīgākā foruma sarīkošanu.
4.okt 2018
Šonakt savu sesto sezonu sezonu Nacionālajā hokeja līgā sāks Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" pulksten 2:00 savā laukumā uzņems Bostonas "Bruins". Sastāvs mainījis aprises, un līdzjutēji cer redzēt cīņu par izslēgšanas spēlēm.
4.okt 2018
Itālijas mediji vēsta, ka portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu palūdzis izlases galvenajam trenerim Fernandu Santušam, lai viņu neizsauc uz valstsvienības oktobra un novembra spēlēm. Vismaz par oktobra spēlēm viņa lūgums ir izpildīts, un Portugāles izlases kandididātu sarakstā Ronaldu vārda nav.
4.okt 2018
NBA pārbaudes spēlē Bruklinas "Nets" savā laukumā ar 102:107 piekāpās Ņujorkas "Knicks". Atzīstamu debiju "Nets" rindās aizvadīja Rodions Kurucs, kurš 12 minūtēs guva 13 punktus, un viņa enerģisko pienesumu novērtēja arī komandas galvenais treneris Kenijs Atkinsons.
4.okt 2018
Šovasar draftētais latviešu basketbolists Rodions Kurucs šonakt piedalījās savā pirmajā NBA pārbaudes spēlē, kurā Bruklinas „Nets” ar 102:107 piekāpās Ņujorkas „Knicks”. Kurucs izcēlās ar universālu sniegumu, sametot 13 punktus un pārtverot četras bumbas.
3.okt 2018
NBA klubu ģenerālmenedžeri ik gadu atbild uz aptaujas jautājumiem par dažādām līgā aktuālām tēmām un izsaka savas prognozes par gaidāmo sezonu. Šī gada aptaujā par galveno favorīti atkal nosaukta Goldensteitas "Warriors", bet uz sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu galvenais kandidāts ir Losandželosas "Lakers" uzbrucējs Lebrons Džeimss.
3.okt 2018
Bufalo "Sabres" komanda jaunajā sezonā var iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā, uzskata šīs vienības latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.
3.okt 2018
NHL klubs Kolumbusas „Blue Jackets” paziņojis savu spēlētāju pieteikumu sezonas sākumam, un tieši pirms pieteikuma veikšanas uz AHL tika nosūtīts latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks.
3.okt 2018
Zviedrijas futbola čempionātā "Hammarby" pussargs Kenedijs Bakirkioglu pirmdien guva skaistus vārtus, panākot 3:0 pret "Göteborg". Atzīmējot panākumu, noķēra fana mesto glāzi un iedzēra.
2.okt 2018
Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass pēc pasaules vicečempiona titula izcīnīšanas guvis mācību, ka nevajag tik daudz uzticēties cilvēkiem, ar rūgtuma piegaršu Jonass pastāstīja intervijā "Sporta studijai". Sportists apstiprina, ka nākamsezon brauks prestižākajā MXGP klasē, bet par komandu, kurā to darīs, pagaidām nedomā.
2.okt 2018
Aļona Ostapenko (WTA 13.) Pekinā pirmoreiz karjerā zaudēja ar "sauso" rezultātu 0:6, 0:6, tādu sagrāvi ciešot pret Ķīnas pirmo raketi Cjanu Vanu (WTA 28.). Latvijas tenisistei 55 minūtes ilgušajā mačā bija vairāk nepiespiesto kļūdu nekā iegūto punktu (34:26).
2.okt 2018
Pēc ļoti ilga vasaras pārtraukuma šodien atgriežas rubrika "Kā uz paplātes", kur apkopojam sportistu parādīto sociālajos tīklos, notikumus, kas atsevišķi nav ziņas vērti. Vasarā ļoti daudzi sportisti apprecējās un tos visus vairs neapkoposim, tomēr kāzu sezona nebeidzas. Šodien par iziešanu pie vīra paziņojusi vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, kura līdz ar to turpmāk būs pazīstama ar īsāku uzvārdu.
30.sep 2018
33 gadus vecais Latvijas futbola tiesnesis Andris Treimanis ar palīgiem Haraldu Gudermani un Alekseju Spasjoņņikovu, ceturto tiesnesi Raimondu Tatriku, kā arī papildus tiesnešu asistentiem Aleksandru Golubevu un Edgaru Maļcevu nākamnedēļ Lionā kļūs par pirmajiem latviešiem, kuri vadījuši UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēli.